Zengin İş Adamlarının Metresi Oldu

İnanılması güç olaylardan bir tanesini yaşayan model Lacey Jay erkek arkadışının kendini başka kadınlarla aldattığını öğrenmesi sonucunda 26 yaşındaki manken model intikam almaya çalışıyor ve başarısız olduğunda ise zengin iş adamlarının metresi oldu. Hızını alamayan genç model Lacey Jay 27 yaşındaki sevgilisinden tam anlamıyla intikamını almak için kendinden tam tamına 10 yaş büyük borsacı evli bir iş adamıyla birlikte olduğunu açıkladı. Bunun yanı sıra borsacı yeni intikam sevgili modeli şımartmak adına tek gecelik ilişki için hediyeler alarak başını döndürdü.

26 yaşındaki model Lacey Jay baktı ki borsacı iyi bakıyor ediyor vs. ondan sonra ise internet aracılığıyla zengin koca iş adamları bulmaya başlayarak tam bir metres oldu. Erkek arkadışının uğruna bir inat yaparak aldatan genç model şimdiler de ise hem modellik hemde metreslik yaptığı öğrenildi. Erkek arkadaşı sayesinde zengin olan ve zengin iş adamlarıyla tanışarak seks bağımlısı haline gelen isteklerinden erkek arkadaşına bahseden artık her şeye sahibim yaşadığım hiç bir şeyden şikayetçi değilim diyerek erkek arkadaşına sitemlerde bulundu. Aldatılan erkek arkadaşı sessizliğini bozmadığı için ünlü manken daha da ünlü olmak için mi acaba bu yolu izledi ve izlemeye devam ediyor kimse anlam veremese de yakında kokusu çıkacağı belirtilmektedir.

Farklı bir fiziğe sahip olan ve güzelliği yerinde olan model belki de erkek arkadaşını aldatarak sadece intikam almak istemedi belki de daha ünlü olarak erkeklerin ona tapmasını isteyeceğini düşündüğü için bu şekilde yol izlemeyi tercih etti. Şimdilik ünlü model Lacey Jay tarafından hiç bir haber gelmez iken hayatını sürdürmeye devam ederek yine zengin iş adamlarına kancayı takmış deniliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir