Yüzyüzeyken Konuşuruz’dan Yeni Albüm

Genç nesil tarafından da oldukça beğenilen gruplar içerisinde yer alan Yüzyüzeyken Konuşuruz müzik grubunun yeni albüm haberleri de uzun süre geçmeden gelen haberler arasında. Kaan Boşnak solistliğinde oluştuğu görülmekte. Oldukça sevilen grubun farklı bir ritim ruhuna sahip olması ve şarkılarının da oldukça sevilmesi, grubun genç nesil tarafından daha çok sevilmesine yardımcı olmakta. Grubun daha önce de iki albüm çıkardığı ev yeni çıkacak olan albümün 3. albümleri olacağı da bilinmekte. Ayrıca grubun isminin de marjinal grup isimleri arasında yer aldığı görülebilmektedir. Bir röportajda da grubun isminin bir şaka yolu ileortaya çıktığı söylenmiştir. Grubun isminin ne olacağı hakkında daha fikir ayrılıkları varken, ‘’yüzyüzeyken konuşuruz’’ denmesi, grup isminin bu şekilde oluşmasına neden olmuştur.

 

Grubun son albümünün ‘’Akustik Travma’’ olduğu bilinmekte. İlk iki albümünün de ‘’ Sandal’’ ve ‘’ Bodrum’’ isimlerinde oldukları bilinmektedir. Yeni albümün de aynı şekilde verim getirmesi ev çokça dinlenmesi beklene durumlar arasında gelmekte. Ayrıca grubun yeni albümünün turnelerinin de çok yakında başlayacağı beklenen haberler arasında yerini alıyor. Türkiye’de de pek çok şehirde konser turnesi gerçekleştiren grubun, şimdi de turnelerinin fazlalaşması görülecek olan durumlar arasında gelmekte. Yeni albümün haberleri arasında da, isminin yanı sıra albümün 9 parçadan oluşacağı bilinmekte. Tüm bestelerin de Kaan Boşnak tarafından yapıldığı, hayranlarını daha çok sevindiren haberler arasında gelmekte. Özellikle de solist olan Kaan Boşnak’ın yazmış olduğu şarkıların grup içerisinde ve hayranlar tarafından daha çok sevilmesi de bu haberi sevindirici bir hale getirmekte.

 

Yüzyüzeyken Konuşuruz müzik grubununun son albümünün çıkış parçasının da elektronik ögeler ile oluşturulması, grubun müziklerine farklı bir hava katacağa benzemekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir