Yusuf Güney – Aşkın Adı

Yusuf Güney Seda Sayan ve Ekibine Ateş Püskürdü!

Rafet El Roman sayesinde üne kavuşup zamanla hayran kitlesini genişleten ünlü şarkıcı Yusuf Güney, Seda Sayan ve ekibiyle yaşadığı polemikle gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan ‘ın sunuculuğunu yaptığı bir programa konuk olan başarılı isim, program sonrası instagram hesabından çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Program boyunca Seda Sayan ve ekibi tarafından birçok saygısızlığa maruz kaldığını belirten Yusuf Güney, bunların hepsine göz yumduğunu söyledi.

Son günlerde sanat dünyasında yaşanan tartışmalar ve polemikler artarken, yeni bir tartışma da Yusuf Güney ve Seda Sayan arasında yaşandı. Program sırasında yaşadığı olumsuzlukları anlatan genç isim, programda adının yanlış yazıldığını ve program süresinde kendine yeteri kadar konuşma fırsatı tanınmadığını belirtti. Açıklamaları bunlarla da sınırlı kalmayan Yusuf Güney sözlerine şöyle devam etti; “Şimdi bu söyleyeceklerimi iyi okuyun Seda Sayan ve onun televizyonculuktan hiç anlamayan akılsız ekibi. Şahsım adına en samimi duygularımla yeri geldiğinde canımı tehlikeye atıp zor şartlarda bir haftada tam 16 konser verirken asker kardeşlerime, siz ve sizin gibiler yapmacık sahte dünyalarınızda saçma sapan tartışmalara büründünüz. Kim kimle nerede yakalanmış, kim mağdurmuş diye düşünüp bunlara kafa yordunuz, 30 bine çantalar alıp 100 bine lüks takılar alarak sürekli gününüzü gün ettiniz” açıklamasını yaptı.

Seda Sayan ve ekibinin programa katılması için kendisine 3 hafta boyunca dil döktüğünü belirten Yusuf Güney, ”Bana söylediğiniz şey, Yusuf bey sadece size özel bir program yapacağız ve kesinlikle magazin içerikli saçma sapan haberlere programda yer vermeyeceğiz dediniz. Ancak o gereksiz programınızda dediklerinizi yapmadınız ve türlü saygısızlıklara maruz kaldım.” sözleriyle eleştirilerine devam etti. Program boyunda birçok olumsuzluk yaşadığını açıklayan Yusuf Güney için Seda Sayan cephesinden henüz bir karşılık gelmedi. Sosyal medya kullanıcıları Yusuf Güney ‘in yazdıklarını desteklerken, Seda Sayan ve ekibi için de olumsuz ve eleştirel mesajlar attılar. Şimdi Seda Sayan ve ekibinin Yusuf Güney ‘in bu sert sözleri ve iddiaları karşısında nasıl bir yol izleyecekleri merak konusu.


Yusuf Güney – Aşkın Adı mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir