‘Viral’ Haline Gelen Öykü

Son dönemlerin internet üzerinde en çok dinlenen ve paylaşılan şarkılarından biri olan ‘Bu Benim Öyküm’ isimli parçanın sahibi Tuğçe Kandemir. Şarkı milyonlar tarafından çok sevildikten sonra bir müzik şirketi ile anlaşan Tuğçe Kandemir, şarkıda kendisine Eli Türkoğlu’nun eşlik edeceğini sosyal medyadan duyurmuştu. Şarkı yayınlandıktan sonra beğenenler de oldu beğenmeyenler de. Peki ya bir şarkıyla dikkat çeken Tuğçe Kandemir kimdir?

Biz onu henüz yeni yeni tanımış olsak da, o uzun süredir YouTube üzerinden birçok şarkı paylaşıyor. Sevenleri tarafından keşfedilmesi ise şarkıdan daha öncesine dayanıyor. Çoğu kişi onu şu sıralar Onedio bünyesinde ‘P!NÇ’ adlı programı yapan ve bir YouTube kanalı olan Oğuzhan Uğur’a gönderdiği doğum günü videosu ile tanıdı. Gönderdiği videoda güzelliği ve hoş sesiyle dikkat çeken Tuğçe Kandemir’i merak edenler şarkıya ulaştılar. Bir anda sosyal medyada ‘viral’ haline gelen bu öykü ile hayatımıza giren Tuğçe Kandemir aslında bir edebiyat öğretmeni. Ailesine bağlılığı paylaşımlarından belli olan Kandemir’in özellikle abisine karşı olan sevgisi dikkat çekiyor. Müziğe de çok düşkün olduğu çevresince bilinen Tuğçe Kandemir, hayatımızdan öyle kolayca çıkıp gidecekmiş gibi durmuyor. Çünkü single olarak Eli Türkoğlu ile yayınladıkları ‘Bu Benim Öyküm’ şarkısı çoğu dinleyici tarafından sevilmiş gibi gözüküyor. Fakat bir kısım ise şarkının böyle bir altyapı üzerine okunmaması gerektiğini söylüyor. Ayrıca şarkının düet şeklinde yayınlanmasından hoşlanmayan bir kesim ise pek azımsanacak kadar değil.

Takipçileri Tuğçe Kandemir’den yeni parçalar bekliyor olsa da, Kandemir’den henüz yeni bir single haberi gelmiş değil. Fakat bir müzik şirketiyle anlaştığını duyuran güzel şarkıcının yakın zamanda olmasa da yeni bir single ile dinleyicilerinin karşısına çıkacağı tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir