Verne Troyer Vefat Etti

Özellikle de yutdışında yapmış olduğu filmler ile yoğun bir ilgi ile sevilen oyuncu Verne Troyer vefat etti. Avanak Ajan filmi ile daha geniş kitlelere ulaşan oyuncunun vefatı ile ilgili olan haberler de hayranlarını büyük bir yasa boğdu. Son zamanlarda yapmış olduğu filmler ile adından söz ettiren ve oyunculuğu ile her zaman ilk sıralarda olan Verne Troyer’in vefatı ile ilgili haber elde edildi. Avanak ajan isimli filmindeki Mini- Me rolü ile daha çok bilinen ve oyunculuğu ile bilinmese de dünyada yer alan en kısa insanlar içerisinde olan Troyer’in vefatı da pek çok hayranını yasa boğmuş durumda. En son oynadığı oyunun henüz vizyona girmeden vefat etmesi de, hayranlarını daha da üzen bir durum olarak görüldü.

Actor Verne Troyer, best known for his role as Mini-Me in the “Austin Powers” movies, passed away on April 21, 2018. He was 49 years old. WESTWOOD, CA – NOVEMBER 06: Actor Verne Troyer arrives at the premiere of Columbia Pictures’ “Jack and Jill” on November 6, 2011 in Westwood, California.

Verne Troyer, oyunculuğunun haricinde dış görünüşü ile de dikkat çeken isimler arasında gelmekteydi. 81 santim olan boyu ile farklı kılıklara da çok kolay bir şekilde girebilmesinden dolayı, genel olarak çok farklı roller ile de sinema filmlerinde rol almıştır. 20’ye yakın olan filmleri ile yurtdışında da çok fazla kişi tarafından tanınma imkanına sahip olan Troyer’ın vefatının neden olduğu da tam olarak bilinmemekte. Ünlü oyuncu ile elde edilen bilgiler arasında, uzun süredir alkol ile mücadele halinde olduğu yer almakta. Tedavi merkezine yatacağı ve alkolden kurtulacağı da onun planları arasında yer alıyordu. Ölümünün henüz çok erken olduğunu düşünen hayranlarını en çok üzen durumlardan birisi olarak da, yeni filminin henüz vizyonda olmadan vefat etmesi oldu. Yeni çıkan filmine de yoğun bir ilgi gösterilmesi beklenmekte. En son filmi olan ‘’Hipsters, Gangsters, Aliens and Geeks’’ kısa bir zaman içerisinde vizyona girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir