Vedat Milor’dan Nusret Gökçe’yi Üzecek Sözler

Oldukça beğenilen isimler arasında yerini alan Vedat Milor’ın genel olarak gurmeliği oldukça tanınmaktadır. Gurme isimlerin en başında gelen isimler arasında olan Milor’ın son dönemlerde söylediği sözler de et ustası olan Nusret Gökçe’yi üzecek durumlardan birisi olmakta. Özellikle de sosyal medya üzerinden çokça bilinen ve tuz dökmesi ile de dünyada da ünlü olan kişilerden birisi Nusret Gökçe olmaktadır. İstanbul’da da açmış olduğu dünyaca ünlü mekanında yer alan etlerin de herkes tarafından oldukça beğenildiği bilinmektedir. Her zaman videolarını ve etin nasıl olması gerektiğini de kendi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Nusret Gökçe’ye karşı yapılan yorumlar arasında üzücü yorumlar da geldi. Vedat Milor’ın Nusret’e karşı söylediği ‘’Ona baktığım zaman üzülüyorum’’ sözü de Nusret Gökçe’yi üzecek sözler arasında yerini almakta.

5N1K programına konuk olarak katılan Milor’ın düşüncelerini öğrenmek isteyen sunucu Cüneyt Özdemir, Nusret Gökçe hakkındaki düşüncelerini dile getirmesini istedi. Vedat Milor’ın ise bir abi olarak baktığında Gökçe’ye oldukça üzüldüğünü söyledi. Bunun asıl sebebi olarak da sosyal medya üzerinden oldukça ünlenmesi ve artık tuz dökmenin ona has olarak kalması. Fenomen olmasından dolayı ona karşı üzüntü duyduğunu belirten Milor’ın sözlerinin devamı da şu şekilde: ‘’ Nusret keşke Allah izin verse de böyle küçük bir yerde istediği gibi en iyi etleri bularak, hiç poz vermeden kimseyle mutfakta işini yapabilse. Şimdi ayrı bir fenomen olmuş durumda. Şimdi hamburgere giriyorlar.’’

 

Vedat Milor’ın ona karşı üzülmesinin bir nedeni olarak da işini severek yaptığını düşünmemesi ve sadece fenomen olmasından dolayı bu işi devam ettirmesi olarak görülmekte. Sosyal medya üzerinden paylaşılan bu haber üzerine Vedat Milor’a katılan kişiler de bulunmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir