Üzerinde Uyuşturucu İle Yakalanan Oyuncunun İşte Cezası!

Bir dönem dizilerde aldığı roller ile genç kızların da kalbini fethetmeyi başaran Adnan Koç’un üzerinde uyuşturucu ile yakalanması da medya tarafından en çok konuşulan konular arasında yer almasına neden oldu. Bir dönem Muhteşem Yüzyıl dizisi ile de ekran başına geçen ünlü oyuncunun, üzerinde yer alan uyuşturucudan dolayı da cezası beklenmekteydi. Aynı şekilde Adnan Koç ve kardeşi olan Ahmet Koç’un alacakları cezanın 83 yıl 5’er aya kadar olması isteği ile dava açılmıştı. Bu suç duyurusundan sonra da, ikiliye basit yaralama, gizliliğin ihlali ve zor kullanma yetkisine ilişkin sınırın aşılması suçları ile takipsiz kararı başlatılmış oldu.

İstanbul’da yaşayan Adnan Koç’un torbacı lakabı ile tanınan bir isim olan Sinan B. İsimli şahıstan uyuşturucu aldığına yönelik olan bir saptanma yer almaktaydı. Malları aldıktan sonra da ünlü ismin 3 diğer kişi ile bir kafede buluşup onlara bu malları vermesi de dikkatlerden kaçmamıştı. Üzerinden hem metanfetamin hem de kokain çıkan ünlü oyuncunun hakkındaki cezanın da serbest bırakılma olduğu görüldü. Ayrıca hem Şehmus Koç hem de Mehmet Pınarbaşı isimlerine 3 yıl 4,5 aydan 15 yıl 11 aya kadar hapis cezası istemi bulunmaktadır.

Adnan Koç’un bir dönem ekranlara çıkmaması ve olay durulana kadar da filmlerde ve dizilerde yer almaması düşünülen durumlar arasında gelmekte. Özellikle de hayranlarının bu haberden haberdar olmaları ile birlikte, ünlü oyuncunun olumsuz notlar aldığı görüldü. Sosyal medya üzerinden de durum hakkında paylaşımda bulunan hayranlarının bir dönem boyunca ekranlarda olmamasının en iyi karar olacağı düşüncesindeki hemfikirleri net bir şekilde görülmektedir. İlerleryen zamanlarda Adnan Koç’un nasıl tavırlar takınacağı da merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir