Ünlü Sunucu Defne Samyeli Yakalandı.

Ünlü sunucu ve oyuncu Defne Samyeli ile komedyen oyuncu Cem Yılmaz‘ın aşkları Levent’teki evlerinde belgelendi. Sunucu Samyeli Yılmaz’ın evinden çıkarken karşısında gazeticileri gördüğü için tedirgin olduğunu gizleyemedi ve bir araca bile çarptı. Cem Yılmaz ünlü sunucuyu evinde misafir ederek kendi kendilerini mest eden bir aşk dedikodusunun da kapısını aralamış oldular.

Gece boyunca Yılmaz evinde misafiri Defne Samyeli saklamayı tercih ederken villasının otoparkına Samyeli’nin aracını çekerek evde olduğunu ispat etmiş oldu. Tercihen gazetecilerin sorularına yanıt veren ünlü komedyene sorulan Defne Samyeli’nin aracının oto parkında olduğunu soran bir gazetiyeciye bizim evin oto parkında tamirhane var ve arada sırada arkadaşlarımız araçlarını getirir ve araçlarını bırakarak tamir ettirir ama illa ki merak ediyorsanız eğer sizlere şöyle bir şey diyebilirim ki Ozan Güven’de yarın Mini Cooper’ını bıracağını belirttir.

Daha sonra farklı bir gazeteci öğlen saatleri sırasında Cem Yılmaz’ın evinden çıkan ünlü oyuncu Defne Samyeli’ne Cem beyle birlikte misiniz ? sorusuna ise arkadaşlar lütfen komik olmayın bakın herkesin işi gücü var sizler neden böyle yapıyorsunuz diyerek yanıt vermesi de dikkatleri çekti. Gazeticilerin izlenimlerine göre ünlü oyuncu Defne Samyeli oto parktan çıkarken zaten tedirgin halde olduğunu ve 46 yaşında bir bayan olarak tedirginliğini gizleyemediği için gazeticilere yansıtıp sokağa çıktığı sırada bir ufak trafik kazası geçirerek küçük çaplı da olsa aracında hasar oluşurken sessizliğini bozmadan basın bensuplarının yanından hızlıca ayrılmayı tercih etti.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın ve ünlü sunucu Defne Samyeli’nin farklı halleri gözlerden kaçmazken basın mesuplarına değişik cevaplar vererek birlikteliklerini gizledikleri ortaya çıkmış ve bu aşk gazeticiler tarafından tescillenmiştir, hayırlı uğurlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir