Ünlü Oyuncu Hamburgerci Açıyor

Türk televizyonlarının en popüler oyuncularından olan Kıvanç Tatlıtuğ, eşiyle birlikte Bodrum’da hamburger dükkanı açıyor. Ünlü oyuncu ticarete atılma kararı aldığını yakın çevresine bildirirken, bu kararda eşinin de bir hayli etkisi olduğu konuşuluyor. Yalnızca yatırım aracı olarak böyle bir düşüncesi olan başarılı oyuncu, kariyerine aynı şekilde devam etmeyi düşünüyor.

TV’nin en çok izlenen yapımlarında görmeye alışık olduğumuz Kıvanç Tatlıtuğ, mekan açmak için uzun süredir aradığı yeri sonunda buldu. Geçen yıldan beri işletme açma düşüncesi olan popüler isim, uzun süre boyunca Bebek, Nişantaşı, Ortaköy ve Etiler gibi İstanbul’un çeşitli bölgelerinde araştırma yapıyordu. Ancak dizi ve reklam çekimlerinden dolayı bu düşüncesini rafa kaldırarak, oyunculuk kariyerine odaklanmıştı. Kışın yoğunluktan dolayı vazgeçtiği bu işi, yazın gelmesiyle birlikte eşinin de desteğini alarak Bodrum’da yapmaya karar verdi. Vazgeçtiği bu kararı tekrar gözden geçirip Bodrum’da işletme açacak olan genç ismin, bu düşüncesinde eşinin de hisse sahibi olduğu Nişantaşı’nda bulunan restoranın başarılı olması hayli etkili oldu. Stil danışmanı olan eşi sayesinde dükkanını da özenle dekore etmeyi planlayan Tatlıtuğ, işletmesinin başarılı olması durumunda farklı illere yeni şubeler açmayı da düşünüyor.

Daha önce de kafe ve organik gıda üzerine çeşitli işler yapmak istediği bilinen ünlü oyuncunun, eşiyle birlikte arkadaşlarının telkinleri sayesinde lüks restoran tarzı bir işletme olarak tasarladığı hamburgerci açmaya karar verdiği biliniyor. Gelen haberlere göre, Kıvanç Tatlıtuğ’un örnek alacağı işletme modeli Nusret tarzı pahalı fiyatlı lüks et restoranları. Bodrum’a tatile gelenlerin, ünlü oyuncunun mekanına ne derece rağbet göstereceğini ilerleyen dönemlerde göreceğiz. Açacağı işletmede Hamburger’in yanı sıra diğer fast food türünde ürünleri de satmayı düşünen başarılı isim, Bodrum Yalıkavak’ta dükkan bile bulmuş. Bodrum’da özellikle son dönemlerde pahalı lahmacun, pahalı döner gibi yüksek fiyatlarla ön plana çıkıp eleştiri alan mekanlar da bulunurken, Kıvanç Tatlıtuğ’un sahibi olduğu mekanın da pahalı fiyat politikası nedeniyle eleştiri alıp almayacağı merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir