Ünlü Dj Ölü Bulundu

Dünyaca ünlü olan ve yapımcılığının haricinde DJ olarak görev alan Avicii’nin evinde ölü bulunduğu ile ilgili olan haberler tüm dünyayı çalkaladı. Özellikle de son dönemlerde pek fazla gözükmemesinin bir sebebi olarak da hayranları tarafından unutulması kaynak olarak görsterilmekte. Pek fazla dinleyiciye uygun olan DJ’in ortaya çıkmasından dolayı artık Avicii’nin pek iyi işler başaramaması ve bundan dolayı da artık dinlenmemesi onun şöhretini kaybetmesine neden oldu diyen hayranlarının da sayıca fazla olduğunu söylemek mümkün olacak. Unutulmasından dolayı maddi açıdan da bozulmalar yaşadığı ve bundan dolayı artık hayatına son vermek istediği yapılan yorumlar arasında gelse de Avicii’nin ölüm nedeni tam olarak bilinmemekte.

Ünlü DJ’in evinde ölü bulunması ve ölü bulunmasının sebebi olarak da hiçbir nedenin gösterilmemesi akıllarda soru işaretlerinin oluşmasına neden oldu. Ünlü DJ’in neden öldüğünü açıklamayan ailesinden sonra, hayranlarının da farklı yorumlar ile sosyal medya üzerinden paylaşım yaptıkları görüldü. Özellikle de kendi yaşamına son verdiği ile ilgili düşünceler, ölüm nedeninin açıklanmamasından sonra çok daha fazla arttı. Bunun yanı sıra son dönemlerde pek fazla eserler çıkaramaması ve bundan dolayı da alkole bağlı kalması, hayranları tarafından öğrenildi. Öğrenilen bu haberden sonra da hayranlarının oldukça üzüldüğü sosyal medya üzerinden görüldü.

 

Avicii’nin ölümünden sonra, sosyal medya üzerinden tanıyan ve tanımayan herkesin üzgün olduğu ile ilgili haberlerin de yayılma gösterdiği görüldü. Ayrıca alkol ile bağımlılığının da yakın çevresi tarafından gözlendiği bilinen haberler arasında yerini aldı. Avicii’nin bir dönem Türkiye’de de konser verdiği edinilen bilgiler arasında. Ölüm yeri olarak da Umman’ın başkenti olan Maskat gösterilmekte. Ayrıca ailesinin de oldukça üzgün olduğu bilinen durumlar arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir