Tuğçe San – Ha Ha Ha

Sanatçı Tuğçe San 1972 yılında İzmir’de dünyaya gözlerini açmıştır. İzmir’de çocukluğunu ve gençliğinin ilk yıllarını geçiren sanatçı ilkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini görmüştür. Küçük yaşlarda müziği sevmeye başlamıştır. Ayrıca ilkokul yıllarında dansa merak sarmıştır. Ardından üniversite sınavlarına giren sanatçı Almanya’da bulunan Heidelberg Üniversitesini kazanmıştır. Heidelberg üniversitesinde kozmetik zerine eğitimler görmüştür. Üniversite Eğitimini başarılı bir şekilde bitiren sanatçı sonrasında ise Türkiye’ye gelmiştir.
Albüm çalışmalarına başlayan sanatçı 1996 yılında kendi ismini taşıyan Tuğçe San adlı albümünü yayınlamıştır. Bu albümünden sonra yavaş yavaş tanınmaya başlamıştır. Albümünde bulunan Neredesin adlı şarkısının klibinde piton yılanlarıyla dans eden sanatçı büyük ilgi çekmeyi başarmıştır. Arından ikinci albüm çalışmaları yapmaya başlamıştır. Tuğçe San – Ha Ha Ha adlı ikinci albümün piyasaya sürmüştür. İkinci albümüyle büyük iliği beğeni toplayan sanatçı çıkış yapmaya başlamıştır. Çıkısının ardından pek çok yerde konserler veren sanatçı Tuğçe San sevenleri ile bir araya gelmiştir. Sanatçı Tuğçe San 1998 yılında Devam Devam adlı albümü ile kariyerine bir yeni albüm daha katmıştır. Sanatçı bu albümünün içinde yer alan Tempo adlı şarkısına bir klip çekmiştir. Tuğçe San yapmış olduğu çalışmalarla ritmik tekno müziğin Türkiye genelinde geniş kitlelere ulaşmasını sağlayan kişilerden biri olarak bilinmekte ve tanınmaktadır.
Amerika Birleşik Devletleri Atlanta kentinde yaşayan sanatçı NBA’nın yıldızları arasında yer alan bir basketbolcu ile evlenmiştir. Sanatçı pek çok farklı yerde konserler vererek sevenleri ile bir araya gelmiştir. Sanatçı Tuğçe San yılanları sevmesi ve ilgi duyması ile birlikte çekmiş olduğu klipler de yılanlara yer vermesi sonucu yılanlı kadın olarak tanınmıştır. Sanatçı Tuğçe San günümüzde sanat kariyerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.


Tuğçe San – Ha Ha Ha mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir