Tuğba Özay – Pes Etme

Tuğba Özay Hande Erçel ve Dilan Çiçek’i Bombaladı

Geçtiğimiz akşam İstanbul Bebek’te objektiflere takılan eski manken Tuğba özay çok konuşulacak açıklamalara imza attı. Son yılların popüler oyuncularından olan Hande Erçel ve Deniz Çiçek için konuşan Özay, bu ikilinin başarılı oyuncular olmadığını iddia etti. Bu iki oyuncunun rol kabiliyeti olmadığını belirten Tuğba Özay, güzellikleri sayesinde yapımlarda rol alabildiklerini belirtti.

 

Eski mankenlerden olan ve mankenlik sonrası şarkıcılığa adım atan Tuğba Özay gündeme bomba gibi düşecek açıklamalara imza attı. Son olarak Acun Ilıcalı tarafından hazırlanıp sunulan Survivor yarışmasında yarışan Özay, yarışmada uzun süre boyunca kalmayı başarmıştı. Yarışma sonrası kamera önüne fazla geçmeyen oyuncu, geçtiğimiz günlerde İstanbul Bebekte görüntülendi. Burada magazin basınına önemli açıklamalarda bulunan Tuğba Özay’ın özellikle genç oyuncular Hande Erçel ve Dilan Çiçek hakkındaki sözleri çok konuşulacağa benziyor. Eski manken Özay yaptığı açıklamada bu iki oyuncu hakkında ” Hande Erçel ve Dilan Çiçek bana göre oyuncu değiller. Rol yetenekleri başarılı değil. İkisi de güzelliklerinin sayesinde dizilerde rol alıyorlar. ” diyerek iki oyuncuya göndermede bulundu.

Bugüne kadar iki sinema filminin yanı sıra birçok tv projesinde boy gösterdiğini belirten Tuğba Özay, Sezen Aksu’dan bir şarkıya da cover yapıp piyasaya süreceğini belirtti. Bilindiği gibi Tuğba Özay daha önce mankenken sonradan şarkıcılığa adım atmıştı. Hande Erçel ve Dilan Çiçek ‘in de eski mankenlerden olmaları ile ilgili konuşan Tuğba Özay, ”Ben aslında mankenlikten oyunculuğa geçen biri değilim. Manken olmadan önce de oyunculuk yapıyordum. 16 yaşındayken TRT de rol almıştım. Ayrıca yedi yaşında tiyatroya başladım. Beni fiziğimden dolayı güzellik yarışmasına soktular ve o şekilde mankenliğe adım attım.” açıklamasında bulundu. Tuğba Özay Survivor ‘dan elendikten sonra uzun süre boyunca ekranlarda yer almamıştı. Bu açıklamalar sonrası Dilan Çiçek ve Hande Erçel ‘in ne cevap vereceği merak konusu.


Tuğba Özay – Pes Etme mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir