Tubidy MP3-MP4 İndirme Servisi “TubidyCep” Nedir?

TubidyCep servisi akıllı telefonlar ve tabletlerden en hızlı ve pratik şekilde MP3/MP4 indirme işlemi yapabileceğiniz bir platformdur. Ayrıca masaüstü bilgisayarlardan da müzik ya da video klip indirme işlemleri yapabilirsiniz. Servisimizin isminde “Cep” kullanmamızın nedeni, mobil dünyaya ayak uyduran ve cep telefonları odaklı hazırlanan bir servis olmasından kaynaklıdır.

Tubidy Cep kullanımı, özellikle mobil kullanıcılar tarafından son günlerde yüksek bir popülarite kazanarak yükseliş göstermiştir. Kolay ve pratik kullanım esasına göre hazırlanan TubidyCep, kullanıcılarını reklamlara boğmadan, hızlı şekilde MP3 ya da MP4 indirme işlemi sağlamaktadır. Daha önce sitemizi hiç kullanmayanlar ve ilk defa kullanacaklar için Tubidy Cep servisinin çalışma mantığını ve amaçlarından bahsedeceğiz.

Tubidy Cep müzik dinleme ve MP3 ve MP4 indirme sitesidir. Sadece 3 basit adımda MP3 indirme işlemi yapabilirsiniz.

1. Arama kutusuna indirmek istediğiniz şarkıyı ya da şarkıcıyı yazarak arama yapınız.
2. Karşınıza çıkan arama sonuçlarından size uygun olanına tıklayınız.
3. MP3 indir ve MP4 indir seçeneklerini kullanarak müzik indirebilirsiniz.

Android işletim sistemli telefonlar için bir APK hazırlanmıştır. TubidyCep Android Uygulaması ile her an tüm müzikler elinizin altında olacak. İstediğiniz zaman pratik bir şekilde MP3 indirme işlemi yapabileceksiniz.

Tubidy Cep internet sitesi Android işletim sistemleri telefonlarda %100 uyumlu şekilde çalışır. iOS işletim sistemli telefonlarda MP3 indirme işlemi şuan için yapılamamaktadır.

TubidyCep telif hakları konusunda çok hassas davranmaktadır. Sitede yer alan tüm içerik Youtube üzerinden gösterilmektedir. Telif hakkı ile korunan içerikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 Yorum - “Tubidy MP3-MP4 İndirme Servisi “TubidyCep” Nedir?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir