Tuba Önal – Onun Adı Aşk

Bin dokuz yüz yetmiş dört tarihinde dünyaya gelmiştir. Doğum yeri İstanbul olmakta ve müzik tarzı da poptur. Kiss müzik şirketi ile çalışma yapmaktadır. Tuba Önal bin dokuz yüz doksan dokuz tarihinde eurovision şarkısı yarışmasında dön artık şarkısını temsil etmiştir. Eurovision yarışmasında on altıncı sırada yer almaktadır. Pop müzikleri çok ilgi çekici ve çok da başarılı olmuştur. Şarkıcı Tuba Önal konservatuvarında eğitim olmuştur. Bu sayede çok tecrübeli bir vokalist de olmuştur. Sesi ile reklam müziklerinde bile yer almıştır.
Tuba Önalın kapasitesi müzik konusunda çok iyidir. Tuba Önalın ikinci albümü henüz çıkmamıştır. Şarkıları hep içimizi cız etmiştir. Tuba Önal korno bölümünden de mezun olmuştur aynı zaman da. Harika ses tonu olduğu için herkes sesinin ve müziğinin geri dönmesini istiyor. Hayranları dört gözle müziğe geri dönmesini bekliyor. Sıradan şarkı sözleri yorumlamaz. Tuba Önal hakkında bilgi almak isterseniz ve kim olduğu konusunda bilgilenmek istiyorsanız bu yazımızı okuyun bu yazımız sizlere yardımcı olacaktır. Kendini iyi tanıtan ve kendi tarzını iyi tanıtan bir sanatçıdır. Sevdiği müzik tarzını da iyi yorumlamaktadır. Sadece sevdiği tarzda şarkı yorumlamayı çok sever.
Bir tek albümü vardı o da onun adı aşk albümü idi. Tuba Önal onun adı aşk albümünün direktörlüğünü Turhan Yükseler üstlenmiştir. Onun adı aşk albümü herkesi ekrana kilitlemeyi başarmıştır. Güzel yorumladığı için de tüm dünyada dinleniliyordu. Tuba Önal daha önce şarkıcı Nevin vokalistliğini bile yapmıştı. Sonrasında sesine yakışan müzikler yapmaya başlamıştır. Televizyon ekranlarında geçen reklamların sesi çoğunlukla Tuba Önal olmaktadır. Harika karakteri ve güzelliği ile de baş döndüren güzel şarkıcı hayranlarını etkilemeye devam etmektedir.


Tuba Önal – Onun Adı Aşk mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir