“Toprak Kardeşler” Beklenen Patlamayı Henüz Yapamadı

Erdal Toprak ve kardeşi Burak Toprak ilk olarak “Yetenek Sizsiniz Türkiye” programında seslendirdikleri “Cenneti Ver Bana” isimli kendilerine ait olan şarkıyla gündeme gelmişti. Kısa sürede dilden dile dolanan şarkı büyük beğeni kazanmış ve Toprak Kardeşler bu performansı ile bir üst tura çıkmıştı. Ancak Yetenek Sizsiniz maceraları uzun sürmemiş ve elenmişlerdi.

Bu sene ise O Ses Türkiye programına katılan ikili, iyi bir iş çıkararak yarı finale kadar geldi. Ancak şampiyonluk ipini göğüslemeyi başaramadı. O Ses Türkiye yarışmasında şampiyon Dodan Özer oldu. Yarışma boyunca bir çok şarkı seslendiren Toprak Kardeşler, hiç bir şarkıda ilk popüler oldukları Cenneti Ver Bana şarkısı kadar etki yaratamadı.

O Ses Türkiye yarışmanın sona ermesinin üzerinden yaklaşık 1 ay geçti. Hayranları Toprak Kardeşler’den bir çıkış bekliyor. Youtube’da 40 bine yakın takipçisi bulunan ikili, tahmin edilebileceği üzerine en çok izlenmeyi “Cenneti Ver Bana” şarkısı ile almış. 3 milyona yaklaşan izlenme sayısı ile kanalın en popüler videosu konumunda bulunuyor.

Magazin kulislerinde konuşulanlara göre yakın zaman içerisinde Toprak Kardeşler ve Tankurt Manas ortak bir çalışma yapabilir. Tankurt’un da sesi ve sözünü de işin içine kattığımızda, çok güzel bir çalışma olması muhtemel. İlerleyen günlerde neler olacak hep birlikte göreceğiz.

Toprak Kardeşler – Cenneti Ver Bana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir