Tarkan Bile 100 Milyon İzlenmezken Aleyna Nasıl İzlenir?

Evet, magazin kulisleri bu soru ile çalkalanıyor. Mega star Tarkan‘ın son şarkısı “Yolla” an itibariyle 25 milyon civarında izlenme alırken, henüz 17 yaşındaki Aleyna Tilki 100 milyondan fazla izlenme aldı. Hem de Aleyna’nın şarkısı Tarkan’dan çok sonra yayınlandı.

Hal böyle olunca magazin kulislerinde kulaktan kulağa bu soru soruluyor. Nasıl oluyor da Tarkan bile 100 milyon izlenmezken, Aleyna Tilki 100 milyon+ izlenme alıyor? Birbirinden ciddi iddialar ortaya atılmaya başlandı. Aleyna Tilki’nin sahte hit kastığı ve sonuçları manipüle ettiği iddia ediliyor.

Tarkan kendi hesabından yayınladığı “Yolla” video klibinin istatistiği aşağıdaki gibidir.

Aleyna Tilki‘nin netd kanalında yayınlanan “Sen Olsan Bari” video klibinin istatistikleri de aşağıdaki gibidir. Aleyna’nın video kliplerinin netd kanalında yayınlanmasının da olumlu etkilerini yok sayamayız. 6 milyondan fazla takipçisi olan netd kanalı, ekstra izlenme almaya yardımcı oluyor.

Aleyna Tilki’ye yapılan asılsız sahte hit iddialarından sonra ise bir açıklama yapan genç yıldız; “Kaç yaşında insanlarsınız. Başka işiniz gücünüz yok mu da benimle uğraşıyorsunuz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir