Sinan Akçıl Hadise Tartışması Büyüyor

Ünlü pop müzik şarkıcısı ve söz yazarı Sinan Akçıl, geçtiğimiz günlerde sevgilisi ve aynı zamanda meslektaşı olan Rumen şarkıcı Otilia’dan ayrılmıştı. Bir marka tanıtımında magazin basınının sorularını yanıtlayan ünlü isim, ” Otilia ile ilişkiniz daha önceki ilişkileriniz gibi olaylı şekilde bitmedi. Bunun sebebi Otilianın Avrupa’lı olması mı ? ” sorusu karşısında şok bir yanıt verdi. ”Otilila ile olan ilişkimdeki en büyük avantajımı soracak olursanız bunun sebebi Otilia’nın kız kardeşleri olmaması” cevabıyla, daha önce ilişki yaşadığı Hadise‘nin ablasına göndermede bulundu.

Ünlü bir markanın tanıtım yüzü olarak reklamlarında boy göstermeye hazırlanan Sinan Akçıl, markanın tanıtım gecesinde gazetecilerle sohbet etti. Çok konuşulacak açıklamalara imza atan ünlü isim, yıllar önce sevgilisi olan Hadise ve Hadise’nin ablası hakkında sert sözler söyledi. Gazetecilerin Otilia ile olan ilişkilerinin neden diğer ilişkileri gibi olaylı şekilde bitmediğini sorması üzerine. Hadise’nin ablasına gönderme yaparak Otilia ile ilişkimin kavgasız bitme sebebi bize karışan baldızlarımın olmaması açıklamasında bulundu. Bu açıklamalar sonrası Hadise cephesinden ne gibi tepkiler geleceği merak konusu.

Otilia ile neden ayrıldıkları sorusu hakkında da konuşan Sinan Akçıl, Otilia’ya yeteri kadar zaman ayıramadığı ve fazla görüşemedikleri için ayrılma kararı aldıklarını belirtti. Sözlerine devam eden Akçıl, ”Tek sorun ona yeteri kadar zaman ayıramamamdı. Onun dışında herhangi bir problemimiz yoktu. Yurtdışındaki en sevdiğim kişi hala Otilia” diyerek aralarının iyi olduğunu belirtti. Hadise ve Sinan Akçıl arasındaki tartışma bununla da sınırlı değil. Daha öncesinde Hadise’nin ablası Hülya Açıkgöz, Otilia’ya dikkatli ol diyerek Sinan Akçıl konusunda uyarılarda bulunmuştu. Bu sözler üzerine hayli sinirlenen Sinan Akçıl’da ”Hülya Açıkgöz’ü ciddiye almıyorum.” sözleriyle tepkisini belli etmişti.


Sinan Akçıl Hadise Tartışması Büyüyor mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir