Sibel Pamuk – Al Yazmalım

Sanatçı Sibel Pamuk 1982 yılında Sivas’ta dünyaya gözlerini açmıştır. Sanatçı Sibel Pamuk’un türkülerle tanışmasının en büyük sebebi babasının çaldığı saz ve annesinin sesiyle babasına eşlik etmesidir. Sivas’ta doğan sanatçı Sibel Pamuk bir süre sonra ailesiyle birlikte Almanya’nın Frankfurt şehrine göç etmişlerdir. Eğitim hayatına burada başlayan Sanatçı Sibel Pamuk tahsilini başarılı bir şekilde Almanya’da tamamlamıştır. KickBox’a merak sarmıştır. Kickbox’a başlayan sanatçı Sibel Pamuk profesyonelliğe kadar yükselerek 1989 yılında düzenlenen turnuvalara katılarak hatırı sayılır dereceler yapmış bulunmaktadır.
Kariyerine Kick Box ile sınırlı kalmayan yeteneklerini teker teker ortaya çıkarmaya başlamıştır. Diğer yeteneği ise tiyatroculuk olan sanatçı Sibel pamuk amatör olarak farklı tiyatro gösterilerinde rol almış ve başarılı bir şekilde üstesinden gelmiştir. Beş yıl sonra içindeki sanatçı ruhunu dışarı çıkaran Sibel Pamuk arkadaşları ile bir grup kurma kararı almıştır. 1994 yılında Grup İnsiyatif’i kurmuşlardır. Grubun solistliğini sanatçı Sibel Pamuk yapmıştır. Genç yaşta Türkiye’ye dönüş yapan sanatçı Sibel Pamuk Arif Sağ’ın sahibi olduğu bir müzik okulunda müzik eğitimleri alarak kendini geliştirmeye devam etmiştir. Sibel Pamuk – Al Yazmalım Adlı ilk eseriyle büyük çıkış yakalayan sanatçı yeni albümler çıkarmaya hız kesmeden devam etmiştir. 2002 yılında ikinci albümü olan Kara Gözlüm eserini piyasaya sürmüştür.
Büyük başarılarının ardından birçok şehirde konserler vererek sevenleri ile buluşmaya devam etmiştir. Ardından sanatçı Sibel Pamuk 2003 yılında Yüreğimizdeki Türküler Adlı albümünü de piyasaya sürmüştür. Albümlere dur duraksız devam eden sanatçı Sibel Pamuk sırasıyla 2005 yılında Ahuzar 2007 yılında Sevda Ektim, 2011 yılında Payidar ve 2014 yılında ise Ayna adlı albümünü piyasaya sürmüştür. Sanatçı başarılı müzik hayatına devam etmektedir.


Sibel Pamuk – Al Yazmalım mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir