Sibel Can’dan Yarım Milyonluk Mercedes

Geçtiğimiz Salı akşamı Beyoğlu’nda ünlü bir mekan çıkışı gazetecilerin sorurını yanıtlayan Hakan Ural ve Sibel Can‘ın kızları Melisa Ural’ın yeni arabası dikkat çekti. 500 bin TL civarında fiyatı olduğu öğrenilen aracın, Melisa Ural’a annesi Sibel Can tarafından hediye edildiği öğrenildi.

Türk sanat dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Sibel Can, kızına aldığı lüks arabayla gündem oldu. Daha önce de oğlu ve kızına aldığı pahalı hediyelerle adından söz ettiren başarılı isim, bu sefer hediyeyi biraz abarttı. Kızı Melisa Ural ‘ın okul mezuniyetini kutlamak için tam 500 bin TL değerinde Mercedes marka bir araba alan Sibel Can, kızının birleşik krallıktaki ünlü okullardan London College Of Communication ‘dan mezun olduğu için böyle bir jest yaptığını açıkladı. Mercedes GLC marka otomobiliyle mekandan ayrılan Melissa Ural, mezuniyet sonrası yüksek lisans için de İngiltere’de eğitim görmeye devam edecek. Çocuklarının babası olan eski eşi Hakan Ural ile boşandıktan sonra çocuklarının velayetini üzerine alan ünlü isim, onları yıllarca magazin basınından uzak tutmaya çalışmasıyla biliniyor.

Melisa Ural’ın abisi olan ve Sibel Can’ın Hakan Ural’dan olan çocuğu Engincan Ural da geçtiğimiz Eylül ayında  yine İngiltere’de bulunan Westminister Üniversitesi‘nde yüksek lisansını eğitimini tamamlayarak mezun olmuştu. O dönemde de masraftan kaçınmayan Sibel Can, oğlu Engincan Ural’a Amerika‘daki evlerini hediye edeceğini açıklamıştı. Sibel Can, çocukları için yaptığı masraflarla dikkatleri çekmeye devam edecek gibi gözüküyor. Özellikle son dönemde siyasi hal ve tavırları yüzünden bazı kesimlerin tepkisini çeken Sibel Can‘ın, ekonominin kötü gittiği bu dönemde yaptığı bu hareket kamuoyu tarafından hayli tepkiyle karşılandı. Bu tepkilere karşı sessiz kalan ünlü şarkıcı, yeni albümü için de çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir