Sezen Aksu – Gülümse

Sezen Aksu Gergin Tavırlarıyla Şaşırttı

Türk pop müziğinin en önemli isimlerinden biri olarak gösterilen ve sanat camiasında herkesin büyük saygı duyduğu Sezen Aksu, oy kullanmak için geldiği İstanbul’da basın mensuplarına yönelik gergin tavırlarıyla şaşırttı. Genelde magazin basınından hayli uzak durmasına alışık olduğumuz ünlü isim oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarını azarlayarak oy kullandığı okulu terk etti.

Sezen Aksu 24 Haziran tarihindeki Cumhurbaşkanlığı seçiminde oy kullanmak için yaşadığı şehir olan İzmir’den ikametinin kayıtlı olduğu İstanbul’a geldi. Birçok basın mensubu Sezen Aksu‘nun oy kullandıktan sonra demeç vermesini beklerken büyük şok yaşadı. Ünlü söz yazarı ve şarkıcı oyunu kullandıktan sonra basın mensuplarını azarladı. Oy kullanacağı okula gelişinden itibaren asabi tavırlarıyla dikkat çeken Sezen Aksu’nun yanındaki bir şahıs ise gazetecilerin üzerine yürüyerek gerginliğin tırmanmasına sebep oldu. Gazetecilerin soruları karşısında sinirlenen şahıs ”Ben burada müdürüm, basın mensuplarının Sezen Aksu’yu çekmek için herhangi bir izni var mı, izin aldınız mı?” şeklinde konuşarak basın mensuplarının üzerine yürüdü.

Çekim yapan basın mensuplarını engellemeye kalkan şahıs gergin olan ortamın iyice gerilmesine sebep oldu. Oy kullanmaya gelen Sezen Aksu‘nun yanından hiç ayrılmayan şahıs oy kullandıktan sonra da Sezen Aksuyla birlikte okulu terk etti. Basın mensuplarının ısrarlı şekilde soru yönelttiği Sezen Aksu ise çok kısa bir açıklamada bulunarak ”Oyumu kullandım başka bir şey söylemeye gerek yok” diyerek kısa bir açıklamada bulundu. Oy kullanmaya gelişinden itibaren gergin halleriyle dikkat çeken ünlü isim, okuldan ayrılırken basın mensuplarına hangi kanallardan geldiklerini sordu. Geçtiğimiz seçim döneminde de yaptığı açıklamalarla gündeme oturan Sezen Aksu bu seçimde de gergin halleriyle magazin dünyasında konuşulmaya devam ediyor.

 


Sezen Aksu – Gülümse mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir