Şevval Sam – Tango

Şevval Sam on bir kasım bin dokuz yüz yetmiş üç tarihinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Annesi de kendisi gibi şarkıcıdır. Şevval Sam hem ilk okul ve hem de orta okulu Etilerde okumuştur. Okulun adı da Hasan Ali Yücel ilköğretimdir. Şevval Sam liseyi inşaat teknik meslek lisesinde okudu. Üniversiteyi ise güzel sanatlar fakültesinde okumuştur. Kendisi aynı zaman da fanatik bir şekilde beşiktaşlıdır. Şevval Sam bin dokuz yüz doksan üç ve doksan sekiz tarihlerinde süper baba adlı dizide çok beğenilmişti. İlk olarak Şevval Sam iki bin on altı tarihinde Sek adında albüm çıkardı. Böylece ilk kariyerine başlamış oldu.
İki bin yedide de ikinci albümünü çıkarmıştır. İki bin sekiz yılında da karadeniz türküleri albümünü çıkardı. İki bin on yılına geldiği zaman arabesk şarkılarını kendi yorumu ile yorumlamıştır. Albümünün adı da has arabesk olmuştur. Bununla birlikte Şevval Sam reklamlarda ve dizilerde de yer almıştır. Bin dokuz yüz doksan üç tarihinde evlenmiştir. Bin dokuz yüz doksan dokuz tarihinde de boşanmıştır.
Şevval Sam tango adında iki bin on üç tarihinde ve ağustos ayında albüm çıkardı. Bu albüm hazırlıkları da iki yıl kadar çalışma yapmıştı. Bu tango albümünde modern besteler ve sıcak sesini katmıştır. Ayrıca albümde ünlü kemancı Cihat Aşkın yer aldı. Şevval Sam güzelliği ile de dikkat çekiyordu. Bu yüzden de kendisi kamera karşısına geçmeyi çok seviyordu. Kamera karşısına geçmekten de baya bir hoşlanıyor. Hayranları da onu televizyon karşısında görmekten mutluluk duyar. Şevval Sam hakkında bilgiler öğrenmek için ve kum olduğu hakında da bilgi alabilecek ve bilgileneceksiniz bu sayede bilginiz olmasını istediğimiz için yazmış bulunuyoruz.


Şevval Sam – Tango mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir