Şevval Sam – Muhabbet Bağında

Taciz İddiaları İle Gündeme Gelen Talat Bulut İfadeye Çağırıldı

Geçtiğimiz günlerde reyting rekortmeni Yasak Elma dizisinin başrol oyuncularından Talat Bulut hakkında aynı dizide kostüm ekibinde görev yapan görevli bir kadın taciz iddiasıyla şikayette bulunmuştu. Magazin gündemine bomba gibi düşen bu iddia sonrası, Talat Bulut’un eski rol arkadaşı Hande Ataizi de set görevlisini destekler nitelikte açıklamalarda bulunarak, daha önce Talat Bulut ‘un kendisini de taciz ettiğini iddia etmişti

Talat Bulut ile ilgili taciz iddiaları gündemde yer bulmaya devam ediyor. Set çalışanı Ö. Ş. tarafından savcılığa verilen dilekçede Yasak Elma setinde başrol oyuncusu olan Talat Bulut‘un kendisini taciz ettiği yönünde ifadeler yer alıyordu. Bununla birlikte Beyaz TV ‘de yayınlanan bir sabah programına telefonla bağlanan Talat Bulut iddiaları reddederek böyle bir olay yaşanmadığını belirtmişti. Hem Yasak Elma dizisinden kadınlar hem de Hande Ataizi gibi bazı ünlülerin olay hakkında çeşitli yorumlar yapmasıyla da olay farklı bir hal almıştı. Son olarak taciz iddiasında bulunan Ö. Ş. ‘nin avukatı olan Sibel Önder yaptığı açıklamada ”Müvekkilim 19 yaşında bir bayandır ve popüler olmak için böyle bir iddia ortaya atmamıştır. Talat Bulut yetkili makamlar tarafından ifadeye çağrılmıştır.” açıklamasında bulundu.

İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’nda açıklamalar yapan avukat Önder, ”Müvekkilime yapılan bazı açıklamalara yönelik olarak basın açıklaması yapacağım. Müvekkilim söz konusu dizide kostüm sorumlusu olarak görev yapmaktaydı. İşiyle meşgulken Talat Bulut tarafından tacize uğramıştır ve Talat Bulut‘tan şikayetçi olmuştur. Bulut’un yaptığı açıklamalar etik değildir.” sözlerini sarfetti. Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde olaya dahil olan Fatma Girik, Talat Bulut’u savunarak: ”Kendisini pek tanımıyorum ama benim bildiğim kadarıyla Talat Bulut iyi bir aile babasıdır. Böyle bir olaya kalkışacağını sanmıyorum.” açıklamasını yapmıştı. Öte yandan Yasak Elma dizisinin kadın oyuncuları Şevval Sam önderliğinde bir açıklama yaparak olayın aydınlatılmasını isteyerek set görevlisi bayanı savunmuştu.

 


Şevval Sam – Muhabbet Bağında mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir