Serüven’den Yeni Albüm: ‘’ Geçmişin İzler Geleceğini’’

Özellikle de Rap müzik alanında kendini kanıtlamış olan isimlerden birisi olan Gökhan Yazıcı’nın yeni albüm haberleri de son dönemlerde konuşulan albümler arasında yerini alıyor. Rap müzik severlerin de bu habere oldukça sevindikleri ve kayıtsız kalmadıkları görülmekte. Ayrıca Gökhan Yazıcı’nın ‘’Serüven’’ ismi ile de bilindiği görülmekte.

 

Müzik dünyasına da çok hızlı bir şekilde atılım yapan Yazıcı’nın ilk albümü de müzikseverler ile buluştu. Albümüne ‘’Geçmişin İzler Geleceğini’’ ismini verene şarkıcının, diğer şarkıları da hazır bir şekilde rap müzik sevenleri beklemekte. 1991 doğumlu olan genç şarkıcının, müziğe çok küçük yaşlarda da ilgi gösterdiği biliniyor. Her zaman Rap müzik dinleyen ve bu müzik tarzı ile büyümüş olan Yazıcı’nın bu alanda gelişme katettiği de görülebilmekte. Ayrıca tek başına ilk albümü olduğu da bilgilere eklenmeli. İlk olarak yeraltı bir grubunun olduğu söylenmeli. 2007 yılında kurdukları bu grubun daha toyluk dönemine ait olduğu görülüyor. Grubunun isminin de Timeless olduğu ve ‘’Karanlıktaki Aydınlık’’ isimli albümlerinin olduğu edinilen bilgiler arasında yerini alıyor.

 

Gökhan Yazıcı’nın her zaman müziğe karşı ilgi beslemesi de şimdiki başarısını en açık şekilde gösteren bir unsur olmakta. Sahra’da Kaybolmak isminde olan bir albümünün daha olduğu da gözlerden kaçmıyor. Müziğe uzun bir süre ara verdikten sonra da ‘’Geçmişin İzler Geleceğini’’ isimli bu albümü çıkardığı ve usta sayılabilecek bir albüm olduğu da, müzik yorumcuları tarafından elde edilmiş olan yorumlar arasında yer almakta. Şimdiki albümünün video klip çekilen şarkısı da ‘’El İnsaf’’ ismini taşıyor. Şarkı sözlerinin hem Gökan Yazıcı’ya hem de Emre Yücelen’e ait olan şarkının Youtube gibi müzik platformlarında da yer aldığı bilinmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir