Sertap Erener – Rengarenk

Sevilen şarkıcı Sertap Erener dört aralık bin dokuz yüz altmış dört yılında İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Sertap Erenerin Serdar adında da bir abisi vardır. İstanbul da hem ilköğretimini ve hem de orta öğretimini tamamladı. Sonra da İstanbul devlet konservatuvarında eğitim almaya başladı. Mezun olunca vokalistlik yapmaya başladı. Bin dokuz yüz doksan iki tarihinde iki albümü çıktı. Albümünün adı sakin ol idi. Bu albüm sayesinde dikkat çekmiştir. Ardından da bin dokuz yüz seksen dört ve bin dokuz yüz doksan altı yılında albümleri çıkmaya başladı.
Bin dokuz yüz doksan dört yılında lal ve bin dokuz yüz doksan altı yılında da Sertap gibi albümü çıktı. Aynı zaman da Sertap Erenerin sesi sayesinde uluslararası isimler ile de düet yapmıştır. Bin dokuz yüz doksan dokuz yılında dördüncü albümü çıktı ve o dönemde de Ricky Martin ile düet de yapmıştı. İki bin tarihleri arasında bir grup ile zor kadın şarkısını seslendirdi ve dünya listelerinde ilk sıralarda olmayı başarmıştır. İki bin üç yılında eurovision şarkı yareışmasında birinciliği vardır. Sertap Erener iki bin yedi yılında sanatçı Demir Demirkan ile birlikte grup kurmuştu.
İlk evliliğini 21 yaşında iken yaptı. Evliliği iki yıl sürdü. Sonra Levent Yüksel ile evliliği altı yıl sürdü. Demir Demirkan ile sevgilik hayatı yaşadılar fakat evlenemeden ayrıldılar. İki bin on beş tarihinde Emre Kula ile evlilik yaptı. Sertap Erener rengarenk şarkısı da çok beğenilerek dinleniliyordu. Hala da dinleniliyor. İki bin on yılında çıktı ve hala ilk gün ki gibi dinleniyor. Çok sevilen ve hareketli bir şarkısıdır. Özellikle klibi ile de çok fazla dikkat çekmiştir.


Sertap Erener – Rengarenk mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir