Sertab Amerika’ya Mı Gidiyor?

90’lı yıllardan beri oldukça sevilen ve çok güçlü sesler arasında gösterilen Sertab Erener’in Amerika’ya gideceği ile ilgili olan haberler gün ışığına çıkmış durumda. ‘’Sertab’ın Müzikali’’ isimli gösterisi ile oldukça beğenilen Sertab Erener’in Amerika’ya gideceği ve turneye bu şekilde devam edeceği görüldü.

Ayrıca konser vereceği tarih ve mekanların da haberleri bilinmekte. Sertab Erener’in, 19, 20, 25 ve 25 Mayıs tarihlerinde Ottowa, Washington DC, New York ve Dallas gibi yerlerde konser vereceği elde edinilen bilgiler arasında gelmekte. Sertab Erener’in bu yerlerde yaşayan Türk hayranları ile de buluşacağı için oldukça mutlu olduğu haberleri alınmaktadır. Her şekilde en iyi sesler arasında gösterilen Sertab Erener’in üretkenliği açısından da pek çok pop şarkıcıyı geride bıraktığı bilinmektedir. Sertab Erener’in çıkarmış olduğu albümlerin ve aldığı ödüllerin de oldukça fazla olduğu görülebilecektir.

Sertab Erener’in oldukça güçlü sesler arasında yerini almasının bir nedeni de ses eğitimi almış olmasıdır. İstanbul Devlet Konservatuvarı’nda eğitim almış olan Erener’in kendini geliştirmiş olduğu da görülebilmektedir. Sadece eğitimini İstanbul Devlet Konservatuvarı’nda bırakmadan, her yerde çalışmalar yaptığı ev sesinin kalitesine bağlı olarak güçlendirme yaptığı görülmektedir. Ayrıca okuduğu yerde de oldukça beğenilen bir soprano sese sahip olmaktaydı.

Sertab Erener’in Sezen Aksu’nun bir dönem vokalistliğini de yaptığı ve aslında müzik dünyasında da bu şekilde yer almaya başladığı görülebilmektedir. Bir dönem dünyaca ünlü olan Ricky Martin ile yapmış olduğu düetler ile de medyada oldukça gündem olmuştu. Şimdi de peş peşe çıkardığı albümleri ile hayranları tarafından oldukça beğenilen sesler arasında yerini almakta olan kadın sanatçılar arasındadır. Aynı şekilde ödülleri de albümlere bağlı olarak kazanan nadir kadın sesler arasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir