Serhat – I Was SoLonely /No No Never

Gerçek ismi Ahmet Serhat Hacıpaşacıoğlu olan sanatçı 24 Ekim 1964 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Sanatçının hem annesi hem de babası Trabzon Çaykaralı’dır. Babası deniz subayıdır. Eğitimine Üsküdar da ilkokulda bitirmiştir. Liseyi ise Beyoğlu’nda bulunan Özel Alman Lisesinde başarı ile bitirip tamamlamıştır. Üniversite sınavlarına girerek İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazanmıştır. Üniversiteye başlayan sanatçı İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 1988 yılında başarı ile mezun olmuştur. Okulun ardından 2 aylık zorunlu askerlik görevini Burdur’da tamamlamıştır.
Yapımcılık kariyerine 1994 yılında End Production adlı şirketi kurarak başlamıştır. Sanatçı Amerika’da düzenlenen Jeopardy adlı bilgi yarışmasının Türkiye’ye uyarlanmış olan versiyonu Riziko adlı yarışmayı başarılı bir şekilde sunmuş ve yapımcılığını da yapmıştır. Serhat Hacıpaşaoğlu yarışmanın ardından En İyi Yarışma Programı ve En iyi Erkek Sunucu kısımlarında Altın kelebek ödülü almayı başarmıştır. Yapımcılık ve sunuculuk yapan sanatçı aynı zamanda müziğe de atılmıştır. Sanatçı Ahmet Serhat Sanatçı Serhat ilk teklisi olan Rüya Ben Bir Daha adlı single çalışmasını 1977 yılında piyasaya sürmüştür. Çalışmalarının ardından 2000 yıllarda tekrardan sunuculuk yapmıştır. 2004 yılında Total Disguise adlı bir single daha yapmıştır. Serhat – I Was SoLonely/No No Never adlı 2008 yapımı single çalışması ile ilgi görerek büyük bir çıkış yakalamayı başarmıştır. Sanatçı Ahmet Serhat Hacıpaşacıoğlu bu çıkışıyla birlikte konserler vererek sevenleri ile buluşmaya devam etmiştir.
Sanatçının çalışmalarına hız kesmeden çalışmalarına devam ederek 2014 yılında Almanya ve Fransa’da Je M’Adore adlı single ile konserler vermiştir. Single çok sevilmiş olup Deust DJ Black Pop listelerinde beş hafta boyunca zirvede tamamlamıştır. Sanatçı günümüzde Sanat çalışmalarına başarılı bir şekilde devam etmektedir.


Serhat – I Was SoLonely /No No Never mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir