Serenay Sarıkaya’nın Servet Ödediği Çizmesi

Dizileri ile birlikte gündeme oldukça sık gelmeye başlayan ve yaptığı projeler ile de adından söz ettiren ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın medyada konuşulan olaylarından birisi de servet ödedeği çizmesi olmakta. Yapılan bir defilede seçmiş olduğu çizme ile de hem defilede hem de medyada oldukça konuşuldu. Hakan Yıldırım Haute Coutere isimli bir davetin geçtiğimiz günlerde düzenlenmiş olduğu bilinmekteydi. Daveye katılan pek çok ünlü ismin de, isimlerinin oldukça iyi bilinen kişilerden oluştuğu da, medya üzerinde haberlere sahipti. Özellikle de medyada yapılan bir haber içerisinde de Serenay Sarıkaya’nın oldukça pahalı olan çizmelerinin haber yapıldığı görüldü.

Dünyada da ünlü olan moda tasarımcısı Hakan Yıldırım’ın önceki gece Vodafone Red katkıları ile düzenlemiş olduğu defilede, farklı ünlü isimlerin de defilede yer aldığı görüldü. Ayrıca Serenay Sarıkaya haricinde, Gülşen- Ozan Çolakoğlu, Hande Ataizi, Ahu Yağtu, Başak Dizer, Ece Sükan, Tuba Ünsal ve Nil Karaibrahimgil de konuk olarak defilede yer alan ünlü isimler olarak görüldü. Ayrıca defile içerisinde de çiçek motiflerinin ve kalp detaylarının da oldukça ilgi çektiği görüldü. Yine aynı şekilde defile içeriğinin yanı sıra, Serenay Sarıkaya’nın defilede konuk olmak için seçmiş olduğu çizmelerinin de Dior marka olduğu görüldü. Defilede kullandığı bu çizmelerinin 6 Bin 400 TL gibi uçuk bir fiyat içermesi de herkesi şaşırtan bir detay olarak görüldü.

Serenay Sarıkaya’nın seçmiş olduğu çizmelerini beğenen kişilerin de olduğu görülmekte. Aynı şekilde yapılan yorumlar arasında, çizmelerin oldukça pahalı olduğunu ve gereksiz bir seçim olduğunu söyleyen kitlenin de sayıca artmış olduğu söylenebilir. Ayrıca, Serenay Sarıkaya’nın Fi dizisinden sonra, yeni projeler ile birlikte ekranlara dönmesi de bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir