Seren Serengil’in Gelinliği Fiyatıyla Şaşırttı

Geçtiğimiz ay kendisi gibi şarkıcı olan Yaşar İpek ile nişanlanan ünlü şarkıcı Seren Serengil, tatil amaçlı gittikleri Fransa’nın Paris şehrinde evlendi. Magazin dünyasına bomba gibi düşen bu haber sonrası en çok konuşulan konulardan biri de Serengil’in gelinliği oldu. Sanat camiasının düğünlerinde genellikle binlerce liralık gelinlikler ön plana çıkarken Seren Serengil’in yalnızca 530 TL değerinde olan gelinliği sosyal medyada olay oldu.

 

Sanat camiasında düğünler her zaman en çok konuşulan özel günlerden olmuştur. Yaşar İpek ve Seren Serengil’de uzun süredir birlikte olduktan sonra Nisan ayında İstanbul’da sade bir törenle nişanlanmıştı. Çift geçtiğimiz günlerde tatil için Paris’e gidip orada evlenince bu evlilikten çok Seren Serengil’in giydiği gelinlik konuşuldu. Mütevazi bir gelinlik seçen Serengil’in gelinliği 530 TL değerinde. 2 parçadan oluşan ve sosyal medya kullanıcılarının çoğunluğu tarafından çok beğenilen geliniğin üst parçası 170 lira alt parçası ile 349 lira. Böyle uygun bir fiyata bu şekilde şık giyindiği için sosyal medya kullanıcıları tarafından ”Demek ki şık olmak için illa milyonlar harcamaya gerek yokmuş.” yorumları yapıldı.

İnstagram hesabından yaptığı paylaşımla evlendiğini duyuran Seren Serengil, uzun süredir özel bir TV kanalında yorumculuk yapıyordu. Öte yandan Seren Serengil’in eski sevgilisi Özay Bakır ile Yaşar İpek arasında tartışma yaşandı. Seren Serengil ve Yaşar İpek hakkında sosyal medya hesabından hakaretvari sözler söyleyen Özay Bakır, ünlü çiftin tepkilerine rağmen geri adım atmayınca Yaşar İpek ile mahkemelik oldu. Yaşar İpeğin kendisini tehdit edici nitelikle mesajlar ile rahatsız ettiğini iddia eden Özay Bakır bu konuyla ilgili olarak savcılığa başvuruda bulundu. İfadesi alınan Özay Bakır, Yaşar İpek tarafından annesine de tehdit içerikli mesajlar atıldığını söyleyerek şikayetçi oldu.

Seren Serengil’in Gelinliği Fiyatıyla Şaşırttı mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir