Rihanna’nın ‘Kara Liste’sine Drake de Eklendi

Bir yanda şöhretinin zirvesinde olan, sadece katıldığı partilerde giydikleriyle bile tüm dünyada ses getirebilen süperstar Rihanna, diğer yanda son 10 yılın en çok dinlenen rapçilerinden Drake. Geçtiğimiz yıl MTV Video Müzik Ödülleri’nde ‘Riri’ye 21 yaşından beri aşık olduğunu söyleyen Drake, salondaki ve televizyon başındaki herkesi şaşırtarak Rihanna’yı öpmeye yeltenmişti. Kollarını iki yana açıp Rihanna’ya yaklaşan Drake’in çabası sonuçsuz kalmıştı. Rihanna gayet kibar bir şekilde onu reddedip milyonları şoka uğratmıştı. Bu olayın ardından herkes ikilinin birlikte olmaya başladığını düşündü fakat iki taraftan da hiçbir açıklama gelmedi.

İki tarafında hayranlarının çoğu ikiliyi birbirine çok yakıştırıyordu. Bir süre sonra Drake Instagram fenomenleri ile ardından da Jennifer Lopez ile birlikte görüntülenmiş fakat hiçbir durum akıllardaki soru işaretlerini kaldırmamıştı. Rihanna cephesinde de durum farklı değildi. Sadece katıldığı organizasyonlarda tek başına görüntülenen Rihanna, aylar sonra bir Arap prensi ile birlikte görüntülenmişti. Prensle uzun tatillere çıktıktan sonra bir açıklama gelmese de sosyal medyada ikilinin nişanlı olduğu iddia edilmişti.

Uzun süren sessizliği birkaç gün önce Rihanna Vogue dergisine verdiği röportajla bozdu. Aşk hayatı hakkında sorulan birkaç soru üzerine bugüne kadar özel hayatına vakit ayırmaktansa çalışmak istediğini söyledi ve vaktini ayırmasına değecek tek bir erkekle dahi karşılaşmadığını söyleyerek herkesin aklına ‘Acaba Drake’ten mi bahsediyor’ sorusunu getirdi. Ardından Drake hakkında sorulan soruya gayet net bir cevap vererek ödül töreninde yapılanın kendisini çok utandırdığını ve hiç hoşlanmadığını söyledi. Drake hakkında ise ‘Arkadaştık fakat artık değiliz. Düşman da değiliz. ‘ dedi. Yıllar önce Chris Brown ile yaşadığı olaylardan sonra oluşan Rihanna’nın ‘kara listesi’ne Drake de eklendi diyebiliriz.

1 Yorum - “Rihanna’nın ‘Kara Liste’sine Drake de Eklendi”

  1. Mtv video müzik ödülleri güzel hoş yıllardır dinliyoruz da bir şeyler eksik sanki o ödüllerin pek albenisi yok törenler yapılmış olmak için yapılıyor gelenler kim ne giymiş bakma çabasında herkes en güzel ben olacağım göze çarpacağım diye evde saatlerce hazırlanmış belli ki.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir