Pınar İle Yağmur’un 10. Yılları

Çocuklar Duymasın dizisi ile şimdilerde de ekranların başına gelen Pınar Altuğ’un eşi ile 10. Yıllarını kutladıkları görüldü. Evlilik yıl dönümlerini de Kapadokya’da gerçekleştiren ikilinin bir de kızlarının olduğu biliniyor. Kapadokya’da gerçekleştirdikleri evlilik yıl dönümü kutlamasında vermiş oldukları pozlar da çok konuşuldu. İkilinin oldukça mutlu oldukları da gözlerden kaçmadı. Ayrıca Kapadokya’da çekilmiş oldukları pozlar ile de arkadaşları tarafından oldukça beğenildiler.

Pınar Altuğ’un Çocuklar Duymasın dizisinin yeni sezonunda da ekran başında olduğu görülüyor. Kanal D’de yayınlanan dizinin son zamanlarda rekor izlenme sayısına ulaştığı da görülebilmektedir. Ayrıca günlük olarak hesaplanan reyting rekorlarında da her zaman ilk beşte çıkmayı başarıyor. Uzun süredir sevilen dizinin şimdiler de sevilerek izlendiğini reyting rekorlarından daha iyi bir şekilde görülebiliyoruz. Bunun yanı sıra Pınar Altuğ’un sadece dizi ile ilgilenmemesi ve reklam filmlerinde de yer aldığı görülmekte. Uzun süredir ekranlarda olan ünlü oyuncunun, son dönemlerde yemek programı sunduğu da görülmekte. Hayranlarının sayısının fazla olması ve ünlü oyuncunun ekranlarda görülmek istenmesi de yine onun pek çok programda rol almasına yardımcı olmakta. Sempatik oyuncunun gelecek olan reklam filmlerinde de yine oyuncu olarak televizyonlara çıkacağı bilinmekte.

 

Pınar ile Yağmur Atacan çiftinin 2008 yılında dünyaevine girdikleri bilinmekte. Ayrıca çiftin bir de kızları bulunmakta. Başlarda yaş farkından dolayı oldukça olumsuz yorumlara maruz kalan Pınar Altuğ’un evliliğini mutlu bir şekilde devam ettirmesi de tüm bu eleştirilere yanıt niteliğini oluşturuyor. Şimdilerde de mutlu bir şekilde evliliklerini sürdüren çiftin paylaşımları da gözlerden kaçmıyor. Genel olarak sosyal paylaşım sitelerinden olan İnstagram üzerinden özel hayatını paylaşan Pınar Atacan’ın fotoğrafları da hayranları tarafından oldukça beğeniliyor diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir