Ozan Doğulu feat. Hera- Öle Öle

Kendini Kenan Doğulu ile tanıdığımız ve kardeşi olarak bildiğimiz Ozan Doğulu’nun da abisi Kenan Doğulu gibi müzik alanı ile oldukça ilgili olduğu bilinmektedir. Özellikle de yapmış olduğuu müzikler ile birlikte kendini geliştiren Ozan Doğulu’nun farklı düetler ile de karşımıza çıktığı bilinmektedir. En son Hera ile yapmış olduğu düeti de herkes tarafından oldukça beğenildi diyebiliriz. Ozan Doğulu’nun keşfi olarak bilinen ve müzik alanında oldukça iyi olan Hera’nın da yeni çıkan şarkıcılar içerisinde olduğu bilinmektedir. Bununla birlikte yeni bir şarkıcı olması ve yeni yapacağı projelerin de nasıl olacağı herkes tarafından merak edilen konular arasında yerini almaktadır.

Farklı projeler ışığı altında karşımıza çıkan Ozan Doğulu’nun düetleri ile de oldukça konuşulan isimler arasında yer aldığı bilinir. Müziğe küçük yaşlarda ilgi duymaya başlayan Ozan Doğulu’nun pek çok başarılı sanatçının müziklerinde de düzenlemeler yaptığı görülebilmektedir. Uzun süredir kendi şarkısını ortaya koymayan Ozan Doğulu’nun Hera ile çıkarmış olduğu parça da müzik platformları içerisinde paylaşılan şarkılar arasında yerini alıyor. Oldukça sevilen ve beğenilen bir şarkıcı olması da, şarkının beğenilmesine bir neden olarak görülmektedir. Ayrıca Öle Öle isimli olan parçanın video klibinin de çekilmiş olduğu bilinir.

Youtube üzerinden paylaşılan şarkının, Netd Müzik tarafından yayınlanmış olduğu görülebilecektir. Şarkının özellikleri içerisinde en çok merak edilen konulardan birisi de söz yazarı olmaktadır. Şarkını söz ve müzik yazarının Hera olarak karşımıza çıktığı söylenebilecektir. Henüz çok yeni olan şarkıcının, yeni şarkılar yazması da beklenen haberler arasında yerini almaktadır. Bunun yanı sıra parçanın düzenlemesi de Ozan Doğulu’ya aittir. Ayrıca klibin yönetmenliğini de Murat Joker başarılı bir şekilde ortaya koymuştur.


Ozan Doğulu feat. Hera- Öle Öle mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir