Ömür Gedik Küvette Klip Çekti!

Ünlü gazeteci Ömür Gedik kısa bir süre önce merakla beklenen yeni şarkısını ve klibini resmi olarak Youtube hesabında takipçilerine paylaştı! DMC etiketi ile yayınladığı yeni şarkısı ve klibini yayınlayan Ömür Gedik şarkının söz ve müziğini kendisi yaptı!

‘Aramışsın’ adını verdiği yeni teklisine klip çeken ünlü şarkıcının şarkısının düzenlemesini ise Cenk Kandıralı üstlendi. Ercan Şencan tarafından yönetilen klip ise olay oldu! Şarkının klibini küvette çeken Ömür Gedik, sosyal medya platformlarında adından sıkça bahsettirdi!

Can Yaman’ı savunmuştu!

Geçtiğimiz günlerde Ömür Gedik yaptığı açıklamalarla da gündeme bomba gibi düşmüştü! Hürriyet gazetesinin yazarı olan Ömür Gedik, ünlü oyuncu Can Yaman’ı savunduğu için herkesten büyük tepki görmüştü. Geçtiğimiz günlerde İspanya’da katıldığı bir programda bir kadına “Arka odaya geçelim, gösterelim” yanıtı ile herkesten büyük bir tepki gören Can Yaman için Ömür Gedik “Onunla arka odaya geçme imkanı olsa bir dakika bile düşünmeyecek kadınlar tarafından bile eleştirildi Can. Pes yani. İşte biz buna “Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diyoruz” diyerek onu savundu!

ÖMÜR GEDİK – ARAMIŞSIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir