Nüvit Yıldız – Yarim Olsan

Londra’da yaşayan Nüvit Yıldız, son dönemlerde en çok sevilen parçaların sahibi olarak da karşımıza çıkıyor. Farklı pop müzik alanında yapmış olduğu müzikleri ile Türkiye’de şarkılarını seslendirmeye başlayan şarkıcının, farklı müziklerinin de yer aldığı görülebilmektedir. Ayrıca şarkılarının 2018 yılında oluşmaya başladığı da görülebilecektir. Şarkısının klibini de İstanbul’da çeken Nüvit Yıldız’ın klibi için kullandığı kıyafetlerin Nur Yerlitaş imzası ile oluştuğu söylenmektedir. Bunun için de yeni çıkan şarkıcının daha çok tanınmaya başladığı görülmüştür. Yine aynı şekilde çok yeni şarkılar çıkaran Yıldız’ın konser haberleri de hayranları tarafından beklenen haberler arasında gelmektedir.

Müzik platformları içerisinde en çok tercih edilen Youtube’da şarkının yayınlanmış olduğu görülebilmektedir. Özellikle de oldukça sevilen ve yeni şarkıcıların da video klplerini yayınlayan Netd Müzik’in kendi platformu üzerinden bu parçaya da yer verdiği görülebilmektedir. Ayrıca parçanın daha şimdiden 500 bin dinlenme sayısına ulaştığı söylenebilecektir. Şarkı hakkında yapılan yorumların da oldukça olumlu olduğu görülmektedir. Yarim Olsun ismini verdiği şarkının pop müzik içerisinde değerlendirilebileceği, aynı zamanda slow içerikli bir şarkı olduğu söylenebilir. Yeni bir şarkı dinlemek isteyen kişiler ile birlikte, şarkı içerisinde farklı yorum isteyen kişilerin kolay bir şekilde parçaya ulaşabilecekleri söylenebilecektir.

Video klibe de sahip olan parçanın, internet üzerinde daha bir çok müzik platformu içerisinde de yer aldığı görülebilecektir. Ayrıca şarkının özellikleri içerisinde yer alan söz yazarı da Seda Akay’a aittir. Ayrıca yine parçanın müziği Uğur Aykut Gürel tarafından yapılmıştır. Düzenleme de yine aynı şekilde Uğur Aykut Gürel’e aittir. Parçanın video klibinin de en az şarkı kadar beğenildiği, yapılan yorumlar içerisinde net bir şekilde görülebilecektir. Müzik platformlarında videoya da ulaşmak mümkündür.


Nüvit Yıldız – Yarim Olsan mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir