Nihat Doğan ve Demet Akalın Arasındaki Gerginlik Büyüyor

Sanat dünyasında yaşadığı küslüklerle adından sıkça söz ettiren şarkıcı Demet Akalın şimdi de Nihat Doğan hakkında koruma kararı aldırmasıyla gündeme geldi. Nihat Doğan geçtiğimiz günlerde Demet Akalın hakkında sert ifadeler kullanmıştı. Demet Akalın da mahkemeye başvurarak Nihat Doğan hakkında 3 ay süreyle koruma kararı aldırdı. İkili arasındaki soğuk rüzgarla uzun süre esmeye devam edecek gibi gözüküyor.

 

Yaşadığı kavgalar ve tartışmalarla dillerden düşmeyen ünlü pop şarkıcısı Demet Akalın yine bir kavgayla gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde Nihat Doğan tarafından eleştiri bombardımanına tutulan ünlü isim, Nihat Doğan’a dava açmıştı. Mahkemeye başvurarak Nihat Doğan’dan şikayetçi olan Demet Akalın’ı mahkeme haklı buldu. Buna göre Nihat Doğan 3 ay süre boyunca Demet Akalın hakkında, küçük düşürücü, aşağılayıcı veya şiddet içeren davranışlarda ya da açıklamalarda bulunamayacak. Eğer bu süre boyunca mahkemenin verdiği karara uymaz ve Demet Akalın içinj küçük düşürücü yorumlarda bulunursa mahkeme tarafından cezası ağırlaştırılacak. Bu karar sonrası Nihat Doğan’ın ne yapacağı merak konusu.

Mahkemenin kararına uymak zorunda olan Nihat Doğan uymadığı taktirde 3 ila 10 gün arası bir hapis cezasına çarptırılabilece. Bunun yanında Nihat Doğan sosyal medya hesaplarından veya televizyon ekranlarından da Demet Akalın hakkında aşağılayıcı ya da küçük düşürücü yorumlar yapamayacak. Hem Nihat Doğan hem de Demet Akalın sık sık yaşadıkları tartışmalarla gündeme geliyorlar. Özellikle Demet Akalın geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan ve 39 farklı ismin Yıldız Tilbe şarkıları seslendirdiği albüm için Hande Yenerle’de polemik yaşamıştı. Sanat camiasının iki ünlü ismi Nihat Doğan ve Demet Akalın arasındaki kavganın ne zaman son bulacağı merak edilse de, bir süre daha küs kalacaklar gibi görünüyor.


Nihat Doğan ve Demet Akalın Arasındaki Gerginlik Büyüyor mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir