Nihan Akın – Duy Beni

Okumuş olduğu Devlet Konservatuarı bölümünü birincilikle bitiren Nihan Akın’ın özellikle de O Ses Türkiye yarışması ile birlikte tanındığı bilinir. 2006 yılında da çıkarmış olduğu şarkıları ile, dinleyicilerle buluşma şansını yakalayan Nihan Akın’ın oldukça sevilen pop şarkıcılar içerisinde yer aldığı da görülebilmektedir. Ayrıca son dönemlerde pek fazla şarkı çıakrmayan şarkıcının, en son Duy Beni ismini verdiği şarkısı ile birlikte dinleyicileri ile yeniden buluştuğu görülebilmektedir. Özellikle de şarkıcının tüm şarkılarının melodileri ile birlikte sözlerini seven hayranlarının, şarkıcıyı pek çok sosyal medya üzerinden takip ettikleri de bilinmektedir. Ayrıca müzikleri de sosyal medya üzerinden paylaşılmaktadır.

En son çıkarmış olduğu şarkısı Duy Beni ismi ile birlikte müzik platformlarında da internet üzerinden yayınlanmıştır. Aynı zamanda şarkının bir video klibe sahip olduğu da görülebilmektedir. 4 Mayıs tarihinde yayınlanan şarkının, Youtube üzerinden Netd Müzik ile birlikte yayınlanmış olduğu da görülebilecektir. En çok sevilen şarkıları bir arada toplayan Netd Müzik takipçileri çok kolay bir şekilde bu şarkıyı da dinleyebilmektedir. Ayrıca 2 milyona yakın olan dinlenme sayısı ile birlikte, önümüzdeki günlerde çok daha fazla artacağı bilinmektedir. Yine aynı şekilde şarkının video klib ile birlikte dinleyiciler ile buluştuğu da görülebilecektir.

Video klibin yayınlanmasının ardından şarkı ile merak edilen özelliklerden birisi de söz ve müziğin kimin tarafından oluşturulduğudur. Nihan Akın tarafından seslendirilen bu şarkının hem söz yazarlığını hem de müziğini Nihan Akın yapmıştır. Aynı şekilde şarkının düzenlemesine de bakılacak olursa, Suat Aydoğan’a ait olduğu görülebilecektir. Şimdiden bu kadar tıklanmaya ulaşan parçanın ilerleyen günlerde daha fazla dinleneceği de bilinmektedir. Ayrıca parçanın tam bir yaz şarkısı olduğu da yapılan yorumlar arasında gelmektedir.


Nihan Akın – Duy Beni mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir