Mustafa Ceceli Popülarite Kaybediyor!

Başarılı şarkıcı Mustafa Ceceli, son zamanlarda sanatıyla değilde magazin haberleri ile sürekli karşımıza çıkmakta. 9 yıllık eşi Sinem Ceceli ile boşandıktan 3 gün sonra başka bir kadınla sosyal medyaya resimleri düşen ünlü şarkıcının popülaritesi olumsuz yönde etkilendi. Tüm saygınlığını kaybeden Mustafa Ceceli, artık halk tarafından sevilmeyen bir sanatçı pozisyonuna geçti.

Kısa zaman önce “İyi ki Hayatımdasın” şarkısı ile iyi bir çıkış yakalayan Mustafa Ceceli, yakın geçmişe kadar hem şarkıları hem de kişiliğiyle herkes tarafından takdir edilen birisiydi. Ancak son 1-2 haftadır ne olduysa oldu. Önce eşinden ayrıldı sonra ise magazin haberlerinin manşet konusu olmaya başladı. İslami kişiliği ile bilinen Mustafa Ceceli‘nin yaşadığı bu olaylar sonrasında iftar/sahur programları için yaptığı anlaşmalar bir bir iptal edildi.

Sosyal medyada ağırlıklı görüş ise, Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Ceceli’ye yanlış yaptığı ve artık sevilmeyen bir sanatçı olduğu yönünde. Bu süreç sonrasında Mustafa Ceceli aşk hayatında ve kariyerinde nasıl bir yol izler bilinmez ancak TubidyCep olarak bizlerde Mustafa Ceceli’yi içinde bulunduğu süreçten ötürü kınıyoruz!

Mustafa Ceceli – İyi ki Hayatımdasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir