Murat Edis- Bebeksi

Pop müzik alanında şarkılarını oluşturan Murat Edis’in, Almanya’da da müzik eğitimi aldığı bilinmektedir. Almanya’da aldığı müzik eğitimi sayesinde kendini geliştiren ve müzik alanında geniş bilgiye sahip olan Murat Edis’in şarkılarının da oldukça beğenildiği bilinmektedir. 1988 yılında doğmuş olan şarkıcının, çok küçük yaşlarda da müziğe eğilimi ile birlikte çalışmalar gösterdiği bilinir. Ayrıca eğitim yaşamını da buna göre şekillendiren şarkıcının, günümüzde de buna bağlı olarak kendini geliştirdiği bilinmektedir. Bununla birlikte çok küçük yaşlarda da saz çalmaya başlamış ve saz eğitimi almıştır. Küçük yaşlarda da kendi müzik grubunu kurmuş olan şarkıcının günümüzde de şarkılarını büyük bir özen ile ortaya çıkarıp müzik platformları üzerinden yayınladığı bilinmektedir.

Murat Edis’in oldukça ilgili olduğu müzik alanına çok yeni olan şarkısı ile giriş yaptığı bilinmektedir. Önümüzdeki günlerde daha da fazla duyulacağı ve geniş bir hayran kitlesine sahip olacağı şimdiden düşünülen bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra yaptığı şarkıların da müzik platformlarında yayınlanması, daha çok kişiyle müziklerini buluşturabilmesi adına önem taşımaktadır. En son çıkarmış olduğu şarkı da Bebeksi ismi ile karşımıza çıkmaktadır. Murat Edis’in ilk single’ı olan bu parçanın onun için de büyük önem taşıdığı yapılan röportajlar ile edinilmiş olan bilgiler içerisindedir.

Youtube üzerinden yayınlanan ve Bebeksi ismi ile karşımıza çıkan parçanın, söz ve müziği Alper Narman ile birlikte Onur Özdemir’e aittir. Bunun yanı sıra parçanın düzenlemesinin de büyük önem taşıdığı bilinir. Parçanın düzenlemesi de herkes tarafından bilinen başarılı isim olan Ozan Çolakoğlu’na aittir. Ayrıca parçanın video klibi de hazır bir şekilde yayınlanmıştır. Bu parçanın da video klibinin yönetmenliğini Gülşen Akbaba ortaya başarılı bir şekilde çıkarmıştır.


Murat Edis- Bebeksi mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir