Murat Boz ve Aslı Enver’in Ayrılık Haberi

Geçtiğimiz günlerde ayrılık haberi ile birlikte magazin dünyasını sallayan ve ilişkilerinin de herkes tarafından onaylandığı görülen, Aslı Enver ve Murat Boz’un ilişkisine nokta koyulduğu haberi çok yakın zaman içerisinde duyulmuş olan bir haberdi. Haberin gerçekliği hakkında tam bilgi olmasa da magazin dünyasında en çok konuşulan konular arasında yerini alıyordu. Geçtiğimiz günlerde de bu ikilinin ilişkisi hakkında son noktayı Murat Boz koymuş oldu. Gerçekten de aralarındaki ilişkinin son bulduğunu söyleyen Murat Boz,Aslı Enver’in onun için büyük önem taşıdığını da yine sözlerine ekledi.

ikilinin arasındaki ilişkinin çok daha önceden de kısa bir sürelik bozulmaya uğraması, yine magazin dünyasına konu olmuş olaylar içerisinde yer almaktaydı. Kıskançlık sebeplerinden dolayı ilişkilerinin son bulduğu haberleri görülmüştü. İddiaaları yalanlamayan ikilinin, ayrılık sebebinin kıskançlık olduğu da söylenmişti. Özellikle de Murat Boz’un kıskanıldığı yönde olan iddiaların artık son bulmasının bir sebebinin de ayrılık olduğu belirtilmişti.

 

Murat Boz’un son dönemlerde pek fazla gündeme gelmemesi de yine akıllarda soru işareti bırakmaktaydı. Gezi için yurtdışına çıktığı ile ilgili olan haberlerin de yine magazin dünyasında yer aldığı görüldü. Bunun haricinde Acun Medya’nın düzenlemiş olduğu O Ses Türkiye yarışmasında da başarılı bir şekilde sunucu olarak devam ettiği görülmüştü. Gelecek sezonda da yine Murat Boz’un sunucu olması, beklenen haberler içerisinde yer almaktadır. Aslı Enver’in de başarılı bir şekilde film ve dizi hayatına devam ettiği görülüyor. Kavak Yelleri dizisi ile yıldızı parlayan Aslı Enver’in gelecekteki projeleri de hayranları tarafından merakla bekleniyor. Ayrıca ikilinin aşk hayatında da gidişatın nasıl olacağı, medyada en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir