Murat Boz – Soyadımsın

Aslı Enver Meksika’ya Ağabeyinin Yanına Gidiyor

Reyting rekortmeni Kavak Yelleri dizisi ile şöhreti yakalayan Aslı Enver, daha sonra da birçok projede başarıyla rol almıştı. Son dönemde magazin dünyasında Murat Boz ile arasında aşk sayesinde sıkça gündeme gelen başarılı oyuncu, Murat Boz ‘la ayrıldıktan sonra aşk acısını unutmak için Meksika ‘da yaşayan ağabeyinin yanına gidecek.

 

Son dönemde magazin dünyası peş peşe bombalarla sarsılırken, magazin gündeminde deprem etkisi yaratan olaylardan biri de bu hafta Aslı Enver ve Murat Boz cephesinde meydana geldi. Kavak Yelleri ile şöhreti yakaladıktan sonra, uzun yıllar boyu birçok televizyon dizisi ve sinema filmin de rol alan başarılı oyuncu, son dönemde Murat Boz ile yaşadığı ilişki sayesinde gündeme gelmişti. Murat Boz ve Aslı Enver çiftinin attıkları her adım hem magazin dünyasında hem de sosyal medyada olay olurken, geçtiğimiz dönemde ayrılan ikili hala magazin gündeminde yer tutmaya devam ediyor. Halihazırda çok izlenen dizilerden İstanbullu Gelin adlı yapımda rol alan Aslı Enver’in, 8 Haziran günü dizi sezon finaline girdikten sonra Murat Boz’u unutmak için Meksika ‘ya gideceği iddia edildi.

Meksika’da yaşayan ağabeyi Akın Enver ve yeğeni Liya ile tatil yapacak oyuncu yakınlarıyla birlikte orada moral bulmayı düşünüyor.Uzun süre birlikte olan Aslı Enver ve Murat Boz ilişkisi 1.5 ay kadar önce noktalanmıştı. 2.5 yıl boyunca birlikte olan çiftin bu ayrılığı uzun süre magazin gündeminden düşmemişti.  Bu ilişki sonrası moral bulmak için ağabeyi ve yeğeninin yanına Meksika’ya gidecek olan Aslı Enver, dönüşte ise İstanbullu Gelin dizisinde rol almaya devam edecek. Aslı Enver cephesinde bu iddialar konuşulurken, Murat Boz ‘dan da bazı haberler gelmeye devam ediyor. Ünlü bir dondurma firmasının reklam yüzü olan başarılı şarkıcı, bu reklam için seslendirdiği Geç Olmadan isimli şarkıyla gündeme geldi. İddialara göre Murat Boz bu şarkıyı eski sevgilisi Aslı Enver için bestelemişti. Bunların tamamı iddia olarak kalsa da ilerleyen günlerde bu haberlerin doğruluk payı olup olmadığını görebileceğiz.


Murat Boz – Soyadımsın mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir