Murat Boz İle Aslı Enver Ayrılığında Olaylar

Bir barışık bir küs olan ünlüler arasında en son iplerin kopmasıyla birlikte ayrılığın güzünlü detaylar ortaya çıkmaya başladığını öğrenmiş bulunuyoruz. Aslı Enver ile Murat Boz’un Levent’teki dairesinde çıkan tartışmada Murat Boz’un kendini odaya kitlemesiyle sinir krizi geçiren Aslı Enver sinirinin geçmesiye birlikte evi terk ettiği öğrenildi. Şu sıralar STAR TV’de yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinin Süreyya’sı Aslı Enver bir inişli bir çıkışlı aşk yaşadığı Murat Boz ile ayrılıklarının ardından iddiaların peşi sırası gelerek değişik iddialar ortaya atılmaya başlandı. Bunlardan bir tanesi de Levent Loft’taki dairede çıkan tartışmada Aslı Enver eline ne geçerse geçsin Murat Boz’a atmaya başlayınca Murat Boz’da kendini korumak amaçlı odaya kitlemiş ve o gün sinir krizi geçirdikten sonra evi terk eden Aslı Enver birgün sonra evden eşyalarını aldırarak tamemen Murat Boz’u terk etmiş oldu.

Aslında bir birlerine çok yakışan iki ünlü de nedendir bilinmez ama son zamanlar da aşırı şekilde tartışmalar yaşayarak bir birlerini kırmaya yönelik hareketlerde bulunduklarını basından öğrenmiş olabilirsiniz. Oyuncu Aslı Enver ile Şarkıcı Murat Boz iki buçuk yıllık aşklarını bitirerek resmen iki hafta önce ayrıldıklarını beyan etmiştir. Fakat ilişkilerini sessiz sedasız bitiren oyuncu ve şarkıcı sevgililerin neden ayrıldıkları niçin bu şekilde delirme noktasına gelerek krizler içeren ayrılık yaşadıklarını henüz bilen eden olmadığının da altını çizmek isteriz.

Sabah gazetesi yazarlarından Bülent Cankurt köşesinde ünlü çiftin ayrılıklarının aslında sessiz sedasız olmadığını ve aslına bakar iseniz iddiaya göre Murat Boz ile Aslı Enver Leven Loft’daki kiraladıkları evde yaşadıkları büyük bir kavga sonucu ayrıldıklarını dile getirdi. Bu büyük kavgada neler yaşanmış olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir