Muhterem Nur Üç Arkadaş

Otuz bir aralık bin dokuz yüz otuz iki tarihinde Makedonya da dünyaya gelmiştir. On altı yaşında iken annesi vefat etmiştir. Babasını hiç tanınıyordu ve bu yüzden de muhterem Nurun teyzesi büyütmüştür. Adını değiştirip Olga adını koydular. Oyıllarda Türkiyeye göç ettiler. Tekirdağa sığındılar Tekirdağda zor şartlar olduğu için fazla kalamayıp İstanbula taşındılar. İlk okulunu İstanbul da Eyüp de okumuştur. İstanbul da bir fabrikada çalışıyordu. O dönemlerde ünlü vfilm yıldızı Sinan Yakar Rutkay ile tanışmıştır. Onun desteği ile bin dokuz yüz elli tarihler arasında Yıldızlar Revüsü adlı bir filmde yer aldı.
Muhterem Nur sinema hayatına da işte bu şekilde başlamış oldu. Filmlerde figüranlık yapmaya başlamıştı o dönemlerde. Muhterem Nurun aldığı ödüller ise şunlardır. Altın film şenliği en iyi yardımcı kadın oyuncu İstanbul film festivali onur ödülü ve ipek yolu film festivalidir. Muhteşem Nur yeşilçam efsane oyuncusudur. Muhterem Nurun kim olduğu hakkında bilgi almak için filmleri ve özel hayatı her şey öğrenmek için bu yazımız sizlere bilgi verilecektir. Muhteşem Nurun eşi Müslüm Gürses ile de filmleri olmuştur. Dilerseniz sitemize girip bu filmlere de bir göz atabilirsiniz.
Yirmi tane filmde figüranlık oynadı. Sonrasında Muhteşem Nur üç arkadaş filmine başrol teklifi geldi ve kabul etti. Bu üç arkadaş filmi sayesinde Türkiyeye kendini tanıttı. Bebeksi yüzü sayesinde sinema çok tutkunlaştırıldı. Kariyerine hızlı bir şekilde başarılarına ulaşıyordu. Hayran kitlesine sahip olmaya başladı. Sırayla bir çok filmde başrolü haketmiştir. Muhteşem Nurun evliliklerinden bahsedelim sizlere kısaca. İlk evliliği bin dokuz yüz altmış bir bin dokuz yüz seksen iki tarihinde Müslüm Gürses ile evlenip dünya evine girer.


Muhterem Nur Üç Arkadaş mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir