Manga’dan Yeni Albüm Haberi

Bir döneme ‘’Bir Kadın Çizeceksin’’ isimli şarkısı ile damga vuran yetenekli grubun uzun bir aradan sonra yeniden yapacağı yeni albümü oldukça sevindiren haberler arasında geliyor. Müzik dünyası içerisinde yer alan grubun sevenlerinin bu yeni haberi olumlu bir şekilde karşıladıkları da elde edilen bilgiler arasında geliyor. Eski tarzını devam ettiren Manga grubunun, 5. Stüdyo albümünü çıkaracağı da gözden kaçmadı. Uzun bir süredir müziğim içinde olan ama az sıklık ile albüm çıkaran grubun yeni albümünün isminin ise ‘’maNgaX’’ olacağı şeklinde açıklamalar da yapıldı. En son dört yıl öncesinde albüm çıkarmış olan grubun uzun süredir albüm haberi vermemesi ve yeni albüm çıkarmaması da, hayranları tarafından ‘’Manga dağıldı mı?’’ sorularını körüklüyordu. Yapılan açıklamalar doğrultusunda da Manga’nın müziğe sadece ara verdiği ve dağılmadığı, yeni albümünün de büyük bir merak ile beklendiği yönde yapıldı.

 

Manga’nın en son dört yıl öncesinde bir albüm çıkardığı bilinmekteydi. Yeni albümünün de ekim ayında çıkacağı haberleri verildi. Sonbahar mevsiminde yeni bir albüm ile dinleyicilerinin karşısına çıkacak olan Manga’nın konser turnelerine de bu zamanlarda başlayacakları bilinmekte. Yeni albüm için yeni klip çalışmalarının da ne yönde olduğu en çok merak edilen konular arasında geliyor.

Albümde sadece Manga grubunun grup üyelerinin değil; ünlü Rap isimlerinin de bir arada olması dikkat çeken diğer bir özellik olarak görülüyor. Özellikle de ünlü olan isimlerin albüme parça verdikleri de görülmekte. Bu açıdan rap müzik severlerin de ilgisini çeken bu durumun, yeni şarkıları ile ilgili meraklarını gizleyemedikleri ve sosyal medyada yeni albüm hakkında haberler de paylaştıkları görülebiliyor. Manga’nın yeni çıkacak olan albümünün nasıl olduğu da merakla beklenmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir