Mahmut Tuncer – Jandarma

Mahmut Tuncer’in Kızına 2 Bin TL Para Cezası Verildi

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer’in kızı Gizem Tuncer geçtiğimiz günlerde bir trafik kazasına karışmıştı. Otomobiliyle seyir halindeyken bir motosiklet sürücüsüne çarpan Gizem Tuncer görülen mahkeme sonucunda suçlu bulunarak 2 bin TL para cezası ödemeye mahkum edildi.

İstanbul’da görülen davada hem sanık Gizem Tuncer’in avukatları hem de çarptığı Merhaz Elçi’nin avukatları katıldı. Şikayette bulunan Merhaz Elçi için açıklamada bulunan avukatları ” Maddi zararımız giderilmiştir o konuda kendilerine teşekkür ederiz. Ancak şikayetimizden vazgeçmeyi düşünmüyoruz çünkü bu trafik kazasında hatalı olan Gizem Tuncer’dir.” şeklinde açıklamalarda bulundu. Buna karşılık Gizem Tuncer’in avukatı ise müvekkilinin cezayı ödediğini ve beraat etmesini istedi. Mahkeme ise cezanın sabit olduğuna karar vererek suç işlenen yer, zaman ve iki tarafın kusurlarını göz önüne alıp Mahmut Tuncer’in kızı hakkında taksirle yaralama suçunun sabit olduğunu açıkladı.

Suçun sabitliği sebebiyle de davalı Gizem Tuncer’e 2000 TL adli para cezası verdi. 2017 yılında gerçekleşen olayda Mahrez Elçi’yi yaralayan Gizem Tuncer mahkeme sırasında açıklamalarda bulunarak kendisini savunmuştu. Kaza sonrası aracını durdurup sağlık görevlilerini aradığını belirten Tuncer, hastayla da ilgilendiğini ve evine kadar bıraktığını belirtmişti. Kendisinin ünlü türkücü Mahmut Tuncer’in kızı olduğunu öğrendikten sonra davacı Mahret Elçi’nin yüksek rakamlarda para talep ettiğini belirtti. Bu olayla ilgili olarak ise ünlü türkücü Mahmut Tuncer herhangi bir açıklamada bulunmadı. Gizem Tuncer, son dönemde adını çıkardığı şarkılarla duyurmuştu.

 


Mahmut Tuncer – Jandarma mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir