Kocaeli’de Aleyna Tilki Heyecanı

Kocaeli’de Aleyna Tilki Heyecanı

Son dönemin en popüler şarkıcılarından olan Aleyna Tilki, ilk kez Kocaeli’de konser verecek. Geçtiğimiz günlerde Yıldız Tilbe için seslendirdiği albümde yer alan Yalnız Çiçek şarkısı bir hayli popüler olan genç ismin vereceği konserin de tamamen dolu olması bekleniyor.

 

İlk kez ünlü TV patronu Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı televizyon programında adını duyuran Aleyna Tilki, o günden beri konuşulmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl da O Sen Olsan Bari adlı şarkısı Youtube’da 300 milyonun üzerinde hit almıştı. Aleyna Tilki şu sıra da Kocaeli’de vereceği konserle gündeme oturdu. İlk kez Kocaeli’de konser verecek genç şarkıcının bu konseri ücretsiz olacak. Kocaeli Belediyesi tarafından düzenlenen festival için sahne alacak Aleyna Tilki’nin ardından farklı sanatçılar da sahne alacak. Hem açıklamalarıyla hem de klipleriyle gündemden düşmeyen şarkıcı, son olarak Amerika Birleşik Devletleri’ne gidip oradan hayranlarına attığı ve garip hareketler sergilediği video ile gündeme gelmişti.

Yıldız Tilbe’nin 30. sanat yılı için yaptığı Yıldızlı Şarkılar albümünde birçok ünlü isim Yıldız Tilbe şarkılarını seslendirmişti. Aleyna Tilki de Yıldız Tilbe‘yi kırmayarak Yalnız Çiçek adlı şarkıyı seslendirmişti. Türkiye’nin en ünlü şarkıcılarının yer aldığı albümde yine en çok konuşulan isim Aleyna Tilki oldu. Genel olarak şarkının seslendirilmesi beğenilse de klipte yer alan öğeler birçok kesimin tepkisine neden oldu. Bilindiği gibi Aleyna Tilki‘nin daha önceki klibi olan O Sen Olsan Bari adlı şarkının klibinde de yer alan bazı sahneler tepki çekmişti. Hatta o dönem bakanlık tarafından 18 yaşından küçük olanların Barlarda şarkı söylemesi yasaklanmıştı. Tüm bunlardan sonra genç şarkıcının Kocaeli konserinde nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir