Kıvanç Tatlıtuğ Yasağı Deldi!

Oyunculuğu ile bilinen Kıvanç Tatlıtuğ’un annesinin yasağı olan motoru deldiği görüldü. Bir reklam için motor kullanan ve yürekleri de ağıza getiren Tatlıtuğ’un bir dönem yapmış olduğu kaza sonrasında, motordan annesinin nedeni ile vazgeçmiş olduğu haberleri bilinmekteydi. Şimdi de yeniden reklam için motorun başına geçti ve oldukça güzel görüntüler ortaya çıktı.

Kıvanç Tatlıtuğ özellikle de rol aldığı film ve dizileri ile de yurtdışında da tanınmakta olan bir oyuncu olarak görülmektedir. İyi bir oyun sergilemesinin yanı sıra genel olarak yüzü ile de beğenilen Tatlıtuğ, reklam filmlerinde de rol almakta olan bir oyuncu ve model olarak görülmektedir. Eski manken olan Tatlıtuğ’un isminin asıl olarak Best Model Of The World ile duyulduğu da bilinmektedir. 2002 yılında ekranlara gelmeye başlayan Tatlıtuğ’un yeteneği açısından da oldukça sevildiği görülmektedir. En son olarak da özel yaşamı açısından oldukça dikkatle izlenmeye başlamıştır. Başar Dizer ile 2016 yılında evlenmiş olan Tatlıtuğ’un yeni evlerinin de oldukça ses getirdiği söylenebilmektedir. Odundan yapılmış olan mükemmel evinin de hayranları tarafından takip edildiği söylenebilecektir. Her zaman herkesin gözünün üstünde olduğu Tatlıtuğ’un özellikle de Aşk-ı Memnu dizisi ile daha fazla ün kazandığı söylenebilecektir. Her dizi ile de oldukça yükselişe geçen yakışıklı oyuncunun yeni projeleri de hayranları tarafından takip edilmektedir.

Tatlıtuğ’un aynı şekilde reklam filmlerinde de yer aldığı görülebilmektedir. Son olarak da Coco Cola reklamında oynamış olan oyuncunun, yeni dizileri de beklenenler arasında yer almaktadır. Özel yaşamında da oldukça mutlu olan oyuncunun, bebek haberleri de beklenmekte olan olaylar arasındadır. Geçtiğimiz sene evliliği ile gündeme bomba gibi düşen Tatlıtuğ’un şimdi de baba olma haberleri beklenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir