Kimbureyhan ‘Issız Duvarlar’ İle İddialı Bir Giriş Yaptı!

Genç şarkıcı Kimbureyhan kısa bir süre önce yeni şarkısını ve klibini yayınladı. Müzik sektörüne giriş yapan genç şarkıcı yayınladığı şarkısı ve klibi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı! Kısa bir süre içerisinde yüz binlerce izlenme sayısına erişen genç şarkıcı şimdiden iddialı bir giriş yapmayı başardı.

DMC Müzik ile anlaşan Kimbureyhan’ın tekli çalışması ve klibi netd müzik kanalından resmi olarak yayınlandı. Sözlerini Emre Şakar ve Özkan Meydan’ın üstlendiği şarkının düzenlemesini ise ünlü şarkıcı ve aranjör Mustaca Ceceli üstlendi. Hasan Kuyucu tarafından yönetilen klip ise herkesten tam not almayı başardı.

“Klasikleşmiş şeylerden uzak kalmalıyız”

Kimbureyhan kısa bir süre önce sosyal medya hesabında paylaştığı hesabından herkese teşekkür mesajı yazdı. “Klibi ve şarkıyı nasıl buldunuz canlarım,ben hala çok heyecanlıyım şu an her şey çok güzel gidiyor sizler sayesine evet bu şarkı vardı zaten ama sizi çok beklettiğim için artık şarkı seçmem gerekiyordu ben de bu şarkıyı çok beğendiğim için bunu seçtim ve de klip senaryom için en uygun şarkıydı hikayesini bir sonraki postum da anlatacağım biraz merak edin istiyorum saçma geliyor olabilir size farklı fikirler her zaman iyidir klasikleşmiş şeylerden uzak kalmalıyız artık sürekli aynı şeyler zaten 2. Şarkım çıkarsa yeni şarkı olacak bu sefer.Herkese çok teşekkür ederim tekrardan. Nasıl bulduğunuzu yorum olarak yazarsanız sevinirim,hikayelerinizi sürekli paylaşmaya çalışıyorum yetişemiyorum sevgiler.”

Kimbureyhan – Issız Duvarlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir