Kibariye Gülümse Kaderine

Şarkıcı Kibariye on ağustos bin dokuz yüz altmış tarihinde Manisa da doğmuştur. Arabesk ve pop müzik sanatçısıdır. Bin dokuz yüz seksen tarihinde de şarkıcılığa İzmir de başlamıştır. Adını ilk kez bin dokuz yüz seksen bir tarihinde kim bilir albümü ile duyurmuştur. Kim bilir şarkısı ile insanları etkilemiştir o yıllarda. Kibariye toplam olarak otuz iki adet albüm çıkarmıştır. İki bin on dört tarihinde ise gülü soldurmam albüm ile çıkmıştır. Yirmi bir aralık bin dokuz yüz yetmiş dokuz yılında Tunay Ürek ile evlendi. Ancak boşandı ve bin dokuz yüz doksan dokuz yılında ikinci bir evlilik yaptı. Birgül adında da bir kızı vardı. Kibariyenin ailesi çok büyük bir geçim sıkıntısı yaşadı. Kibariyenin çocukluk yılları geçimsizlikle geçmiştir hem de aşırı geçimsizlik. Bu yüzden de Kibariye hiç okula gidememiştir. Akhisarda ilk sahneye çıktı.
Akhisarda bir gazinoya çıkıp şarkı söyledi. Sesi beğenildiğin için de İzmirde ki bir pavyonda sahne almaya başladı. İzmir fuarına gelen sanatçılar Kibariyenin sesini duyunca etkilendiler. O yıllarda Muzaffer Özpınar vardı. İtanbula taşınıp gazinoda çalıştırılmıştır. İlk Trt televizyonuna çıktı ve hayatı değişti. Bir çok filmde ve bir çok televizyon programında yer almıştır. Kibariyenin albümlerini yazalım. Kim bilir gelin ağıtı işte kibariye romanika hançer sevmenin bedelaşk çemberi benim şarkılarım aşkın sesi ve bir numaradır. Kibariyenin bazı albümlerini sizlere yazmış olduk.
Kibariye gülümse kaderine adlı parça ile çok popüler olmuştu. Hatta Tarkan ile de düet yapmış ve klibi bile çok ilgi çekilmişti. Kibariye gülümse kaderine şarkısını muhteşem yorumlamıştı. Kibariye hakkında bilgi almak isterseniz ve kibariyenin kim olduğu hakkında ki bilgiler için bu yazımızı okuyun. Gülümse kaderine çok sevilen ve hala çok popüler olan şarkısıdır.


Kibariye Gülümse Kaderine mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir