Kibariye – Annem

Kibariye ‘nin Başı Haciz Memurları İle Dertte!

Ünlü arabesk müzik sanatçısı Kibariye haciz şokuyla sarsıldı. Son dönemde özellikle kocası Ali Küçükbalçık ile arasındaki anlaşmazlıklarla sık sık gündeme gelen Kibariye, kocasının borçlarından dolayı icralık oldu. İstanbul Ataşehir ‘de bulunan 3 milyon lira değerindeki evini haciz işleminden kaçmak için hızla boşaltarak magazin dünyasının gündemine oturdu.

 

Son günlerin çok konuşulan ismi Kibariye‘nin başı yine kocasının borçları yüzünden derde girdi. Geçtiğimiz günlerde kocasının kendisini aldattığı iddialarıyla gündeme gelen ünlü şarkıcı, bu sefer de kocasının borçları yüzünden haciz memurlarıyla sıkıntı yaşamamak için evini boşalttı. Kibariye, Ataşehirde bulunan 3 milyon lira değerindeki evinde bulunan eşyaları haciz olmaması için alelacele boşalttı. Ünlü ismin, evini 2 milyon liraya satın alıp, içine de 1 milyon liralık dekorasyon harcaması yaptığı biliniyordu. Kibariye ‘nin haciz olayı yüzünden tüm eşyalarını Suadiye ‘de bulunan eski evine götürdüğü iddia edildi.

Ayrıca Kibariye ‘nin Ataşehir’deki evine giden haciz memurları 2 kere elleri boş döndü. Daha önce de kocasının kendisini aldattığı iddialarıyla gündeme gelen ünlü şarkıcı, kocasını affettiğini söyledi. Kibariye’nin kocasının kızının spor hocası olan bir kadınla ilişkisi olduğu iddia ediliyordu. Kibariye yaptığı açıklamada, ailesine sahip çıktığını söyleyerek, ”Eşim ve kızımla evdeyim kocamın bana ihanet ettiğine de inanmıyorum. Böyle bir şeyi gözümle görmedim. Bu umrumda değil, aldattıysa bile bir iki günlük şey için boşanacak değilim. Ayrıca kocamın borçları olup olmadığını da bilmiyorum. Bunlar önemli değil. Borçlar ödenir, para kazanılır. Önemli olan şey aşkımız, sağlığımız, huzurumuz.” açıklamasını yapmıştı.


Kibariye – Annem mp3 indirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir