Kerimcan Durmaz’ın Bulunduğu Uçağın Tekeri Patladı

Son dönemde çok fazla gündem olan ve magazinin her zaman başköşelerinde yer alan Kerimcan Durmaz’ın da yer aldığı uçağın tekerleri patladı. Herkesin yüreklerini ağzına getiren haberin, dün yaşandığı görüldü. Atatürk Havalimanında yer alan uçağın kalkış yapacağı sırada tekerlerinin patladığı öğrenildi. Yaşanan olay karşısında da Kerimcan Durmaz’ın görüntüleri kayıt altına aldığı ve kendi sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı görüldü. Hayranlarını da oldukça korkutan olayda kimsenin burnu bile kanamadı.

Uçağın iniş takımlarından dumanların yükseldiği görüldü. İtfaiye ekipleri tarafından da uçağa hemen müdahale edildi ve sonrasında da sorunsuz bir şekilde devam edildi. Kerimcan Durmaz’ın sosyal medyası üzerinden paylaştığı bu görüntüler de oldukça fazla konuşuldu. Herkesi korkutan durumda uçağın iki tekerinin birden patladığı elde edinilen bilgiler arasında yer aldı.

Kerimcan Durmaz’ın hareketli hayatı en çok haber olan ünlüler arasında yer almasına neden olmakta. Sosyal medya hesabı üzerinden de oldukça faal olması, sevenlerinin çok daha yakından takip etmesine yardımcı oluyor. Özellikle de magazin dünyasında herkes ile dost olan Kerimcan Durmaz’ın oldukça sevilen isimler arasında yer almasının bir nedeni olarak da bu görülüyor. Bir röportajında da herkesin sırrına sahip olduğu fakat ağzının oldukça sıkı olmasından dolayı en çok güvenilen insanlar arasında yer aldığı için, herkesin sırrını onunla paylaştığını söylemekte. Ayrıca birkaç söz söylese magazin dünyasının patlayacağını da iddiaa etmekte.

Kerimcan Durmaz genel olarak yaptığı işler ile gündemde kalmak istediğini de her zaman belirtmekte olan ünlüler arasında gelmekte. Bunun yanı sıra tüm konser turneleri hakkında bilgi almak isteyen kişilerin kendi sosyal medya hesabını takip edebileceği görülmekte. Tüm haberleri sıcağı sıcağına paylaştığı da edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir