Keremcem 15 Yaş Küçük Sevgili Yaptı

Kariyer hayatında başarılara imza atan  hem şarkıcı hem oyuncu olan Keremcem, önceki akşam sevgilisi İlay Erkök‘le birlikte Arnavutköy’de yemek yedi. Saat 03.00 sıralarında mekandan ayrılan Keremcem, kameralar karşısında ilişkisine dair soruları cevapladı.

Muhabirlerin “Evlilik düşünceniz var mı?” şeklindeki soru üzerine Keremcem, “Bu soruyu hep soruyorlar. Arkadaşlar biz böyle gayet iyiyiz. Şu an evlilik düşünmüyoruz” şeklinde konuştu. Aralarında 15 yaş fark olan çifte diğer soru ise yaştan geldi. Bu soruya sinirlenen 39 yaşındaki Keremcem “Arkadaşlar sizce aramızda 15 yaş fark var gibi duruyor mu? Bizim aramızda yaş problemi yok. Gayet iyiyiz. Lütfen bir daha böyle sorular sormayın” dedi.

Başarı merdivenlerini tırmanan daima zirvede kalmayı başaran şarkıcının, şimdiye kadar müzik hayatında beklenen ilgiyi görmeyen bir tek şarkısı var. Aslında hak ettiği ilgiyi görmeyen şarkı, arada kaynadı yok oldu. Keremcem’ in en iyi şarkısı “Aşk Bitti” diyebiliriz. Şarkı toplamda 1 milyon görüntüleme almış. En güzel yerlerde görmek istediğim şarkılar listesinin başında yer alıyor.

Keremcem – Aşk Bitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir